Nikdy nevypadala lépe: Zpěvačce Ewe Farně mateřství hodně prospívá

26letá zpěvačka Ewa Farna před rokem porodila úžasného syna Artura. Ewa sdílí svým fanouškům fotografie a videa na sociálních sítích velmi často.

Nedávno dostala od svých příznivců pochvalu. Mateřství ji hodně sluší, a od doby, kdy stala maminkou, vypadá proste úžasně.

Zdroj: extra.cz

Farna se svým manželem Martinem Chobotem vychovávají své první dítě. Pár se rozhodl, že svého Artura veřejnosti neukáže, a o svém soukromí skoro nic sdělit nebudou.

Zdroj: extra.cz

Nedávno zpěvačka ukázala kousek ze svého mateřství, a sdílela jak její téměř roční syn dovádí s kytarou. Doufáme, že malý Artur bude nit stejné úspěšnou kariéru jako jeho rodiči.

Zdroj: extra.cz

O druhem těhotenství zpěvačka nic neříká. Dnes pro malého Artura je maminkou pečovatelkou, které stíhá ještě pracovat a dobře vypadat.

Na Instagramu sdílela dva snímky v růžových šatech, na kterých vypadá úžasně. Lidi se shodují na tom, že mateřství zpěvačce velmi sluší.

“Ewo, jste skutečně úžasná maminka. Smekám před vámi, jak vše zvládáte s úsměvem. Přesně tak to musí být,” napsal fanoušek na Instagramu.

Share