Nové obydlí v lese: Jak žije Václav Upír bez elektřiny

65letý herec a komik Václav Upír se svou manželkou Zuzanou už dávno nechtějí bydlet ve velkém městě. Babička Zuzany jim řekla, aby si našli nějaký dům ve vesnici.

Pár vyhledal dům vedle místa, kde bydlela Zuzana ve svém mládí. Uprostřed lesa koupili dům, který Václav nazývá ruinou, a začali ho rekonstruovat svýma rukama.

Zdroj: blesk.cz

Partneři před dvěma létání se rozhodli přestěhovat z většího města do nějaké vesnici. “Přál jsem si mít chatu v lese a to se podařilo,” řekl Upír portálu Blesk.

Hlavní v přestavbě chaty bude Zuzana, která je inženýrka architektury. Žádnou klasickou chatu žena nechce. Dům plánuje udělat černo-bílým. Ale problémem pro rekonstrukci se staly finance.

Zdroj: blesk.cz

Podle slov Upíra peníze nemají, a kvůli tomu dělá všechno ve své chatě kompromisně. Pár chtěl koupit schody, ale když truhlář řekl cenu 100 tisíc, udělal je společně s manželkou.

Dole pár postavil koupelnu a také malou kuchyň. Všechno je černo-bílé. Partneři umístili ve svém domečku i dvě ložnici. V jedné bude Upír s Zuzanou a ve druhé jeho dvě dcerky. Jediné, co v domě nemá Upír, tak je to elekřina.

Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: BÁRA MOTTLOVÁ UKÁZALA SVÉ OBYDLÍ: KRÁSNÁ HEREČKA SDÍLELA O SVÝM NEJVĚTŠÍM PROBLÉMU

PŘIPOMINAME: HEREC SERIÁLU SLUNEČNA JAN ŠŤASTNÝ UVAŽUJE O DALŠÍM DÍTĚTI: „MYSLÍM SI, ŽE JI BUDU HODNĚ ROZMAZLOVAT“

Share