Omladí a dodá vaším vlasům styl a objem: trendový účes bob

S věkem se mění nejen naše postava, kůže, ale i vlasy. Prameny ztrácejí svoji pružnost a ohebnost, proto odborníci po čtyřiceti letech doporučují opustit dlouhé vlasy a věnovat pozornost krátkým a středně dlouhým účesům. Právě s takovými účesy budou mít vaše vlasy upravený vzhled. Různé účesy nejen skryjí vaše nedostatky, ale také pomohou získat mnohem mladší vzhled.

Dnes je jedním z nejmódnějších účesů pro ženy ve věku 40–50 let bob.

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Proč zvolit tento účes?

Bob je stále dobrou volbou účesu pro zralé ženy, i když stále častěji můžete tento účes vidět na mladých dámách. Tento účes omlazuje rysy obličeje a dodává mu svěžest. Skvělá volba, jak zůstat v trendu a díky němu lze snadno vytvořit jakýkoli elegantní obraz. Bob dodává výjimečnost.

Tento účes lze použít na silné i tenké prameny a je naprosto univerzální a hodí se komukoli.

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Můžete také věnovat pozornost různobarevné verzi, která dodá vašim vlasům objem. Jedná se o moderní účes, který omlazuje a dodává vlasům zdravý vzhled. Tento bob může být každý den ukládáný různými způsoby, takže vás to nepřestane brzy bavit.

Kromě toho je tento typ účesu velmi ženský a sexy. Tento bob může být udělán na dlouhé i střední vlasy, hlavní je, aby mistr postupoval podle techniky a přechody byly hladké.

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Bob s ofinou

Tento účes pomůže upravit jakýkoli typ obličeje a dosáhnout větší expresivity. Nejdůležitější věcí je, že tento účes je vhodný pro různé typy a struktury vlasů, ale je lepší zvolit ofinu individuálně pro svůj vlastní typ.

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Zdroj: poshepky.com

Bob si zaslouží vaši pozornost, přece není to je tak, že tento účes dlouho neztrácí svou popularitu.

Libí se Vám tyto varianty?

PSALI JSME: EXPERIMENT: JAK VYPADAJÍ RŮZNÉ ÚČESY NA STEJNÉ DÁMĚ ZA 50

PŘIPOMÍNÁME: OMLAZUJÍCÍ ÚČESY PRO SEZÓNU 2020, KTERÉ VÁM POMŮŽOU VYPADAT MLADĚ

Share