„On spal na matraci“: Jane Fonda řekla, že se koupala bez plavek s Michaelem Jacksonem

Dvaaosmdesátiletá Jane Fonda si pamatovala své přátelství s Michaelem Jacksonem. Hvězda filmu „Čínský syndrom“ si byla se zpěvákem dlouho blízká a nepřerušila s ním komunikaci až do jeho smrti v roce 2009.

Herečka hrála ve filmu z roku 1981 Na zlatém jezeře, který režíroval Mark Rydellen. Snímek získal tři prestižní sošky Oscara. Natáčení probíhalo v Hampshire na jihu Anglie.

 

Zdroj: Grammy.com

 

Jane zavolala Michaelovi a pozvala ho na týden k sobě. Zpěvák takovou nabídku rád přijal. „Spal na matraci, kterou sem vytáhla na podlaze obývacího pokoje,“ řekla Fonda se smíchem v reality show Watch What Happens Live. Ve stejné době sama Jane spala v podkroví nahoře.

 

Zdroj: Express.co.uk

 

Herečka přiznala, že ikonického umělce dobře znala. Často ji navštěvoval a zůstal několik dní, ať už měl být tu chvíli kdekoli. Herečka přiznala, že kdysi plavala nahá s Michaelem. „Jak se ti to líbí?“ Řekla mu Jane vtipně.

 

Zdroj: Michaeljackson.com

 

Hvězda vysvětlila, že v jejím archivu je několik obrázků s hudebníkem. Řekla, že není velkým fanouškem focení, ale dává přednost přátelství s lidmi.

 

Zdroj: Torontosun.com

 

V poslední době učinila Jane Fonda několik upřímných prohlášení. Herečka přiznala, že si přestala barvit vlasy a nyní hrdě chodí s vlastními šedými vlasy. Oznámila, že již nebude dělat plastickou operaci.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Před dvěma lety podstoupila Jane velkou operaci: odstranili jí rakovinový nádor. Přes svůj věk se herečka pořád nestydí nosit odhalující oblečení.

 

Share