„Ona je mým hlavním smyslem života“: Jak svobodný muž adoptoval malou holčičku a teď je velmi šťastný

Krásný příběh o malém dítěti, které se nakonec stalo šťastným.

Zdroj: zen.yandex.ru

To se stalo v Itálii. Alba (to je jméno dítěte) se narodila s nemocí, o které její rodiče ani nevěděli. Byl to Downův syndrom. Když se matka dozvěděla tuto zprávu po porodu, bála se převzít odpovědnost za své dítě a opustila ho v porodnici.

Itálie je zemí, kde mnoho manželských párů, které nemají vlastní dětí, se uchyluje k adopci. S touto holčičkou však došlo k úplně jiné situaci. Páry nechtěly adoptovat nemocné dítě. Ale jednoho dne přišel do instituce Luca Trapanese.

Zdroj: pikabu.ru

Dříve byl dobrovolníkem, takže věděl, co dělá. Se svým osobním životem neměl štěstí, a tak se rozhodl jednat celkem neobvykle a jako chlap – adoptovat dítě. Když mu řekli o Albě, nebyl zmaten její diagnózou. Ano, byl si plně vědom, navíc měl zkušenosti v interakci s takovými dětmi.

Zdroj: bigpicture.ru

O několik dní později si muž vzal Albu domů. V té době jí bylo jen dvanáct týdnů. Nadávno oslavili její 3. narozeniny.

Zdroj: zen.yandex.ru

Luca sám vede stránku na Instagramu, kde představil holku svým sledujícím, jejichž počet neustále roste. Nyní má více než 268 tisíc followerů. Když se jeho fanoušky na Instagramu dívá na jejich fotografie v sociální síti, na kterých jedí, plavají nebo hrají, dojímají se a zároveň obdivují se mužem, podporují ho a dávají různé rady.

Zdroj: zen.yandex.ru

„Opravdu jako by mi ji Bůh poslal. Teď si nemůžu představit život bez mé malé dcery. Miluji ji“, napsal Luca v jednom ze svých Instagramových příspěvků.

Tento člověk si skutečně zaslouží respekt.

Share