Osamělá matka sama postavila malý domek: Jak se toto ženě podařilo a jak vypadá uvnitř

Dříve či později děti opustí svůj domov a “odletí“, aby si uspořádat svůj vlastní život. A co zbývá rodičům? Prostě žít. Nejtěžší to je pro osamělé matky, které dávají celý svůj život svým dětem, a ve stáří jsou osamělé.

Zdroj: poshepky.com

Ale Michelle Boyle se rozhodla, že se nebude nudit, a našla si zajímavou práci. Poté, co děti vyrostly a opustily svůj domov, se žena stala velmi osamělou. Už nechtěla žít ve velkém a prázdném domě.

Zdroj: poshepky.com

Navíc zaměstnankyně stravovacího zařízení nemohla platit 1 500 $ měsíčně za nájem. Proto se rozhodla najít něco jiného a uspěla! Žena se přestěhovala do malého domku o celkové ploše pouhých 19 metrů čtverečních.

Zdroj: poshepky.com

Od samého začátku to byl malý dům na kolech, ale za 2 roky plodné práce se stal skutečným designovým zázrakem. Michelle dokázala rozumně využít každý metr volného prostoru a dobře zařídit svůj nový domov.

Zdroj: poshepky.com

Její dům má vše, co potřebujete: vodu, elektřinu a dokonce i internet. Michelle platí jen 70 dolarů za pronájem pozemku, na kterém stojí tento zázrakový domeček.

Zdroj: poshepky.com

A její blog „Moje prázdné hnízdo“ pomohl ženě zapomenout na svou osamělost. Právě tam Michelle každou noc popisovala celý proces opravy a navrhování svého nového domova.
Chcete-li se ujistit, že Michelle zaměřila veškerou svou sílu a duši do tohoto útulného místa, stačí se podívat na tyto nádherné snímky.

Zdroj: poshepky.com

Žena zdobila stěny a všechny prvky udělala vlastními rukama. Za zmínku stojí také to, že nemá žádné speciální vzdělání a všechno se musela naučit od nuly.

Zdroj: poshepky.com

Mimochodem, vytvořila si tyto nádherné schody sama.

Zdroj: poshepky.com

V koupelně si žena vyrobila vlastní časovou kapsli.

Zdroj: poshepky.com

Tam vkládala dopisy dětem a také fotografie v různých fázích jejího vytváření.

Zdroj: poshepky.com

Bude to velmi zajímavé se na to někdy podívat.

Share