„Pakliže ona sama to nechce říkat, já o tom nechci mluvit“: proč Felix Slováček má strach za obě své dcery

Známý saxofonista Felix Slováček nebyl po celý život ukázkovým otcem. On má tří děti: dceru Aničku, syna Felixe a ještě jednu dceru René, se kterou v poslední době moc nebavil. Když se jim s René se podařilo sblížit, tak objevilo se, že je nemocná. Slováček se na stará kolena objeví jako ukázkový otec.

Zdroj: super.cz

Anička Slováčková má rakovinu a o tom normálně mluví, praktický hned jak dozvěděla diagnózu bez obav to prozradila i veřejnosti. Fanoušci jsou zcela vděčné Slováčková za otevřenost, její příběh považuji více za inspirující.

Zdroj: super.cz

Saxofonista ale má ještě jednu starší dceru René z manželství s Alicí René Wevelsiepovou. S starší dcerou zcela neměl dobrý vztah a neviděl dceru od jejich 7 let. Slováček svěřil že ani neví jak René v dospělosti vypadá. René ze své strany řekla, že Slováčka za svého rodného otce nepovažuje. „Je to pro mne cizí člověk. Jako otce vnímám spíš manžela mé matky,“ uvedla starší dcera.

Zdroj: super.cz

Několik let zpátky ale Felix začal hledat si k sobě cestu a zavolal ji, aby si spolu šli na oběd. Z časem se jim nakonec podařilo vybudovat dobrý vztah až se objevilo, že dcera je nemocná. Podle Slováčka má to problematické: ze tři děti, dvě dcery jsou nemocné, Felix ale je zdravý. Momentálně Anička je na cestě k ozdravení, René ale je na začátku těžké cesty léčby.

Zdroj: super.cz

Saxofonista mluvit o zdravotních potížích dcery nechce, až o tom nebude chtít mluvit ona. „Pakliže ona sama to nechce říkat, já o tom nechci mluvit,“ komentuje.
Hvězda uvádí i o tom, zde má strach za obě své dcery.
Herečka Anička Slováčková se nebojí o tom mluvit a je zvykla na větší pozornost společnosti. Ma svém Instagramu zveřejňuje informace o tom jak překonává nemoc. Třeba popisuje jak dopadla operace, své obavy kvůli výsledkům histologii a o tom jak nabírá sílu před dalším bojem s rakovinou.

Zdroj: mksvyskov.cz

„Ze zasaženého místa se vyndalo všechno to, co tam nepatřilo, nic tam nezůstalo – ani jedna malá uzlinka, tudíž nádory a metastáze jsou fuč a paní doktorka mi řekla, že jsem pro tento moment zdravej člověk,“ raduje se sledující Anička.
Stejně ale musí pořád podstupovat chemoterapie v prášku, která není tak náročná, ale má v podstatě jiné vedlejší účinky. „Budeme chemo kombinovat s ozařováním, které bylo podle plánu. Mě teď drží fakt, že je všechno rizikové z těla venku. Teď už to jen musíme zaléčit,“ podotkla Slováčková.

Share