Pár, který je podle vás nejšťastnější: Výběr ukáže skryté vnitřní hodnoty

První dojem může být někdy zavádějící! Lidé velmi často vidí slavné páry a věří, že vedou ideální životní styl, ale bohužel tomu tak ve skutečnosti není vždy! Proto jsme se rozhodli pozvat vás, abyste otestovali svou intuici!

Vyberte si pár, který je podle vás nejšťastnější, a zjistěte, co říká vaše volba!

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Pár č. 1

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Rozhodně věříte v rodinné hodnoty! Starší páry jsou příklady trvalých vztahů, v nichž byli po celý život milující a loajální. A i vy sníte o takové rodině! Nejste zastáncem dočasných nebo krátkodobých vztahů a děláte absolutně vše pro to, abyste vytvořili svou trvalou rodinu!

 

Pár č. 2

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Nikdy jste nedůvěřovali svým pocitům. A protože jste od přírody skeptičtí, myslíte si, že pohodlí je mnohem důležitější než neomezená a slepá láska. Dáváte přednost vztahu, ve kterém máte svobodu dělat absolutně co chcete!

 

Pár č. 3

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Chcete mít zábavný a neformální vztah, ve kterém se budou oba partneři rozvíjet. Váš milovaný by měl být vaším nejlepším přítelem, se kterým si můžete povídat o jakémkoli tématu. Pouze v takovém vztahu se budete cítit naprosto pohodlně.

 

Pár č. 4

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Jste zastáncem „osobních vztahů“. Na svého partnera nemáte mnoho požadavků, ale rozhodně by měl být loajální, pracovitý a starostlivý. Založení rodiny je jedním z důležitých bodů, které sledujete při vytváření vztahu.

 

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRÁNA VÁMI BRÁNA PROZRADÍ, JAKÉ ZMĚNY VÁS ČEKAJÍ V MILOSTNÉM ŽIVOTĚ

PŘIPOMÍNÁME: KUŽELKY, STOPY NEBO MATRJOŠKY: TEST VÁM ODHALÍ, JAKÉ UDÁLOSTI VÁS ČEKAJÍ V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI

 

Share