Paterčata děvčata vyrostly odlišné od sebe. Dnes je dětem 4 roky

Narození vícerčat je velmi vzácné. Každý rok je na světě jen asi 150 takových případů. Obvykle se takové děti rodí v důsledku umělého oplodnění.

Jen jedna šance ze 48 milionů, že se pět dětí může přirozeně objevit v rodině. Proto je těmto dětem věnována velká pozornost.

Šťastná událost

Dnes vám řekneme o pěti dívkách ze Spojených států, které se narodily v roce 2015. Jejich rodiče, Adam a Daniella Busbyovi, vždy snili o velké a přátelské rodině. Nepředpokládali však, že budou mít tolik dětí najednou.

Daniella nemohla dva roky po svatbě otěhotnět. Poté, co se odehrála nádherná událost, narodila se jim jejich první dcera, pár chtěl další dítě. K požadovanému těhotenství ale nedošlo. Poté se mladí rodiče rozhodli uchýlit se k umělému oplodnění.

Na jednom z ultrazvuků se pár dozvěděl, že čeká pět dětí najednou. A všechny jsou dívky. Adam a Daniella byli samozřejmě šokováni. Lékaři navrhli, aby se zbavili několika embryí, ale pár se však nesouhlasil. Pět znamená pět!

Skutečné šílenství

Děti se narodily v dubnu 2015. Daniella měla císařský řez ve 28. týdnu. Dívky se narodily velmi malé. Každá vážila ne více než jeden kilogram. Poprvé se o nich museli starat ve speciálním inkubátoru. Rodiče se jich nemohli ani dotknout. Naštěstí je medicína ve Spojených státech dobře vyvinutá a všechny dívky přežily.

Po tom, jak přijeli domu, začalo se u Busbyových opravdu šílenství. Vychovávat pět dětí najednou není snadné. Děti musely být krmeny téměř bez přestávky, neustále se koupaly a přebalovaly. Je úžasné, jak se s tím mladí rodiče vyrovnali. Je dobré, že jim pomáhali příbuzní, a dokonce i nejstarší dcera.

Velká rodina

Rodina Busby se stala ve Spojených státech tak populární, že byli dokonce pozváni k účasti na reality show. Pár se souhlasil. Buď se opravdu chtěli stát slavnými, nebo rodina opravdu potřebovala peníze navíc.

Dokážete si představit, jak těžké bylo pro Adama vydělávat peníze pro šest dcer a manželku, která ještě nemohla pracovat? Vyrovnal se však se všemi obtížemi a neutekl, jak to dělá mnoho jiných nezodpovědných otců.

Rodinný život však pro Adama nebyl snadný. Poté, co se dítě narodilo, Adam měl depresi. Vyprávěl o tom v reality show. Muž neustále myslel jen na to, jak nakrmit svou rodinu. A tento neustálý hluk, rozruch, povyk. Adam také musel pomoct své ženě s dětmi. Ona sama nedokázala zvládnout tolik věcí najednou.

Jak dnes dívky žijí

Sestrám Busbyovým je již dnes čtyři roky. Jsou velmi populární, mají téměř milion fanoušků, které je sledují na Instagramu.

Zdroj: tintelekt.com

Dívky vyrůstají odlišně vzhledem i povahou. Pouze dvě dívky, stejná dvojčata Olivia a Ava, mají úplně stejný vzhled. Rodiče se však můžou je rozlišit.

Zdroj: tintelekt.com

Každá dívka je jedinec se svou vlastní povahou. Riley je velmi hlasitá, Ava je stydlivá, Parker je stydlivá, Hazel je společenská, Olivia je veselá.

Zdroj: tintelekt.com

Šťastní rodiče rádi sdílejí podrobnosti svého života na Instagramu. A i když se Adam a Danielle někdy cítí zničeni nedostatkem síly, nepřestávají děkovat osudu, který jim poskytl takové velké štěstí.

Share