Patricie Pagáčová vysvětlila svou účast v show SuperStar: „Oni mi vysvětlili, že letos by chtěli v porotě diváka laika“, říká herečka

Letos bylo prvním překvapením pro diváky show SuperStar pětičlenná porota. Druhým překvapením pro ně bylo, že touto pátou porotkyní je herečka, která s muzikou nemá mnoho společného. Právě kvůli tomu začali všichni kritizovat Patricii Pagáčovou. Herečka to ale zvládla.

Poslední díl show SuperStar skončila před více než týdnem. Pátou členkou poroty tam byla herečka Patricie Pagáčová.

Zdroj: Instagram

Ale mnoha divákům se to nelíbilo, protože je to herečka, ne zpěvačka nebo hudebnice. Přiznala ale, že její samu nabídka od organizátorů přehlídky velmi překvapivá.

Zdroj: Instagram

Každopádně to pro ni byla velmi cenná zkušenost.

Herečka nechápala, co tam bude dělat a k čemu jim je role pátého člena poroty.

Zdroj: Instagram

„Oni mi vysvětlili, že letos by chtěli v porotě někoho, kdo bude reprezentovat toho diváka laika“ řekla Patricie Pagáčová.

Zdroj: Instagram

Tedy takový člověk, který často sedí doma před televizí a komentuje vše, na co se dívá. Myslela si, že to teoreticky má nějaký smysl a nakonec souhlasila.

Zdroj: Instagram

Někteří diváci ji ale evidentně nenáviděli. Rozhodně se jí to nelíbilo, ale řekla, že každý má právo na svůj názor a může ho vyjádřit.

Zdroj: Instagram

„Češi jsou velký kritici, Češi mrmlají na všechno“ dodala Patricie Pagáčová.

Podle ní ale byli organizátoři show spokojeni. Stejně spokojená je i její rodina a její přátelé.

Zdroj: Instagram

S takovou vlnou kritiky se pravděpodobně setkala poprvé v životě, nicméně nelituje. Podle ní se ji tato situace naučila nebrat mnoho věcí tak osobně.

Share