Pavlína Lubojatzky může pozitivně ovlivňovat sledovanost pořadu MasterChef: Odborník předpokládá, že by jí TV Nova mohla zaplatit za herectví

Divákům pořadu MasterChef na TV Nova se rozhodně nelíbí jedna z účastnic, a to Pavlína Lubojatzky. Nelíbí se jim její chování, ona je tak naštvala, že jí přejí to nejhorší. Rádi by ji už v tomto pořadu neviděli, nicméně odborník vysvětlil pro eXtra.cz, proč tam stále je.

Mnoho diváků opravdu nemají rádi Pavlínu Lubojatzky. I tak ale zůstává v pořadu na TV Nova.

Zdroj: archiv TV Nova

Marketingový specialista Robert Němec říká, že existuje šance, že chování této postavy bylo dohodnuto se scénáristy pořadu. Pravděpodobně zvyšuje sledovanost MasterChef.

„Protože je to zábava a lidé milují souboje, krev, napětí a vzrušení. Má to vliv na sledovanost,“ řekl Robert Němec pro eXtra.cz.

Zdroj: Instagram

Přidal jeden příklad a řekl, že diváci mnohem více sledují ty politiky, ke kterým mají negativní postoj. I kdyby volič chtěl volit stranu A, tak sledovat bude stále více stranu B, kterou nemá rád.

Zdroj: Instagram

To má logiku, protože právě Pavlínu diváci nejvíce sledují a mluví se o ní nejčastěji. Je to určité téma, které lze vždy diskutovat s přáteli.

Přitom neví, jak moc je Pavlína specialistkou ve své profesi. Možná jen plní svou hereckou roli a její chování je domluveno se scenáristy, ale o tom se dá jen spekulovat.

Zdroj: novaplus.nova.cz

„Může to být podobné, jako kdysi dávno wrestling, tam ty souboje také byly divadlo,“ předpokládal Robert Němec.

Podle něj je možné ještě několik variant. Například existují lidé, kteří mají rádi pozornost a tato pozornost může být cokoliv. Nebo další možností může být, že se tímto způsobem snaží budovat svou jakousi značku.

Zdroj: Instagram

Vysvětlil, že v každém případě taková sláva může pomoci vydělat peníze dobře. To znamená, že i když ji hodně lidí nenávidí, stále existují ti, kteří ji vnímají normálně.

Přitom pro show tak silné emoce nejsou vždy užitečné, zejména pro inzerenty.

Zdroj: Instagram

Petr Němec říká, že pokud se divák do dění v pořadu velmi emocionálně zapojil, pak to má negativní dopad na reklamu, protože se na ni nedívá. Proto je vždy nutné najít rovnováhu.

Share