Pavlína Lubojatzky řekla, proč se přihlásila do soutěže MasterChef: prozradila také, jak se srovnala s kritikou

Pavlína Lubojatzky uvedla, že do show MasterChef šla, aby se zviditelnila. Bylo však pro ni překvapením, že schytala od diváků tolik kritiky. Přiznává, že dokonce ze začátku přála dětem kritiků zažít stejnou šikanu.

Pavlína tvrdí, že ji vaření zajímalo ještě od malička, když sledovala, jak vaří její otec. Nikdy si ale nemyslela, že by se mohla vařením živit.

Zdroj: idnes.cz

Naplno vařit však začala až poté, co se do kulinářské soutěže MasterChef přihlásila.

Lubojatzky tvrdí, že se před soutěži snažila vařit zdravě, a proto společně s manželem hodně zhubli. Do MasterChef se ale přihlásila, aby se zviditelnila.

Zdroj: Youtube

Brala to jako dobrou možnost prorazit na trh, protože se už několik měsíců věnovala svému food blogu. Chtěla tak získat nové sledující.

Pavlína je přesvědčená, že se jí podařilo zviditelnit. Nyní se může živit oblíbenou činností.

Zdroj: expres.cz

„V soutěži jsem přitom nikdy neměla s nikým žádný konflikt,“ říká soutěžící s tím, že se společně snažili z toho udělat show, aby si ho diváci užili.

Pavlína dodává, že v televizi působí úplně jinak než v reálném životě a sama byla překvapena, když viděla sama sebe na obrazovce.

Zdroj: expres.cz

Lubojatzky tvrdí, že je velmi emotivní a běžné věci prožívá mnohem více než obyčejní smrtelníci.

Ze začátku Pavlína prý kritiku zvládala, ale najednou toho bylo na ni moc. S manželem si proto našli člověka, který komentáře filtroval a k páru se dostávalo jen to hezké.

Zdroj: expres.cz

Pavlína tvrdí, že nechápala, proč je tak kritizovaná a přála lidem zažit stejnou šikanu. Potom se ale s tím smířila a přesvědčila sama sebe, že to není správné a chce vidět kolem sebe lepší svět.

Lubojatzky má nyní v plánu vydat kuchařku se svým manželem. „Nebude to jen tak ledajaká kuchařka, ale něco úplně jiného, co na českém trhu zatím není,“ dodává Pavlína.

Zdroj: expres.cz

Share