Pavol Habera se vyjádřil k show Superstar: Kritika a nedorozumění, jeho slova překvapila všechny

Takovou slavnou show jako SuperStar si už bez tak známého zpěváka Pavola Habery nelze představit. Pavol Habera je členem poroty už od roku 2004, tedy od první sezony projektu. Mnoho diváků ho zná jako takového člověka, který může říkat rovnou pravdu. Říká pravdu nejen účastníkům show, ale i všem ostatním, třeba když se mu během natáčení něco nelíbí.

Pořadatelé show Superstar platí členům poroty opravdu velké honoráře. V poslední sezoně se nejlépe placeným členem poroty stal Leoš Mareš.

Zdroj: Instagram

Podle údajů, které poskytl portál Aha!, jeho honorář činil 200 tisíc eur. Pavol Habera si také dost vydělal a podle stejného webu mu zaplatili 180 tisíc eur. Informoval o tom také portál Pluska.sk.

I přes tak vysoký plat se ale Pavol Habera nestydí veřejně vyjádřit, co se mu v show SuperStar nelíbí.

Zdroj: Instagram

Měl prý z této pěvecké soutěže určité obavy. Podle něj někteří vrcholní manažeři televize chtěli ze SuperStar udělat reality show se smutnými a tragickými životními příběhy.

Ale naštěstí se to nestalo a každý vidí show tak, jak mělo být. Dodal, že všichni zájemci mohou být smutní a plakat mohou během obrovského množství dalších pořadů.

Zdroj: Instagram

„Už jsem měl dokonce občas pocit, že když měl soutěžící milující a fungující rodinu, tak to bylo špatně a pro telku nezajímavé. WTF?“ řekl Pavol Habera.

Možná kritizuje organizátory právě proto, že se mu tato show velmi líbí. Je totiž jediným stálým členem poroty pěvecké soutěže.

Zdroj: Instagram

Během pandemie koronaviru však nemohl být přítomen ve studiu a jako každý musel být v karanténě. Zůstal doma na Floridě v USA.

Když ale dostal příležitost, přiletěl do Frankfurtu a odtud letěl do Česka soukromým letadlem. Další sezonu nechtěl vynechat.

Zdroj: Instagram

Zpěvák se také snažil fanouškům show SuperStar vysvětlit, že v každém případě budou muset někteří účastníci projekt opustit. Vítěz může zůstat jen jeden.

Dodal, že pokud porota někoho nehodnotila, neznamená to, že tento člověk nemá v hudbě budoucnost. Pro tohoto zpěváka bude mnohem důležitější podpora fanoušků, nikoliv názor členů poroty.

Zdroj: Instagram

„Není nic lepšího, když tě baví, co děláš“ dodal Pavol Habera. Jeho výroky asi překvapily každého, kdo má s tímto pořadem něco společného.

Share