Pes byl na pokraji života: Byl přivázán k hromadě odpadků

Probíhá vyšetřování toho, kdo byl bývalým majitelem psa a proč psa v tomto stavu opustil?

Pes byl na pokraji života a smrti. Následující článek jsme si pro vás připravili, abyste viděli jak se pes snažil upoutat pozornost starostlivých kolemjdoucích a podařilo se jim ho zachránit.

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Celá tvář psa byla z týrání oteklá. Hladověl. Byl připoután k jednomu místu a seděl úplně o samotě.

Není vám jasné, jak k takovému zvěrstvu dnes může dojít? Proto je naprosto jisté, že by se někteří lidé k zvířatům ani neměli přiblížit!

Pes jménem Charlie seděl na vodítku poblíž hromady odpadků. Kolem ležel stavební odpad a odpadky z domácností. Charlie měl také velké bolesti. A nezbývalo mu než čekat, až ho tu někdo soucitný najde …

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Dva kolemjdoucí našli chudáka Charlieho. Okamžitě byl převezen do veterinární nemocnice v americkém městě Philadelphia. Podle redakce Newsner lékaři Charlieho vyšetřili a našli něco, co ještě nikdy nebylo vidět. Adria Rebbecci, která vede styk s veřejností na klinice, uvedla, že když lékaři otevřeli psovi tlamu, celý vnitřní povrch Charlieho rtů a tváří byl pokryt červy.

Situace byla nesmírně vážná. Lékaři nemohli promarnit ani minutu. Ředitel nemocnice se dokonce rozhodl zaplatit za jakoukoli léčbu, kterou Charlie potřeboval.

Pes byl pod sedativy a byl převezen na operaci. Vzhledem k tomu, že tkáně obličeje psa byly vážně poškozeny, museli lékaři většinu z nich odstranit. Charlieho oprava úst trvala celý týden. Pak začal proces jeho uzdravení.

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Charlie nemohl normálně jíst. Bylo to pro něj velmi obtížné. Pes byl proto krmen malými porcemi a několikrát denně. Takže pes mohl získat sílu, i když ne příliš rychle.

Pomalu, ale nepřetržitě došlo k vylepšení. Nakonec byl Charlie opět zdravý. Navzdory bolesti, kterou v životě prožil, necítí žádnou zášť vůči lidem.

Adria říká, že Charlie dovolil lidem, kteří ho našli v koši, aby k němu přišli. Pak nebyl proti tomu, aby ho vzali na kliniku. A předpokládali jsme, že Charlie je velice hodný pes, a není v něm žádná zášť.

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Na klinice byl pes rád, že s ním byli lidé. Pořád je olizoval, hrál si s každým. Vzhledem k jeho obtížnému stavu mu tedy bylo příjemně být mezi lidmi.

Ale zejména se pes zamiloval do Natalie Barber na klinice. Je zaměstnankyně organizace s názvem „Město starší lásky“. Organizace, která se specializuje na péči o starší zvířata. A když nastal čas hledat pro Charlieho novou „pěstounskou rodinu“, Natalie nad tím ani nepřemýšlela.

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Jak řekla Adria, v rodině Barber už žije jeden pes. Charlie si tam tedy také našel čtyřnohého přítele. A s Lucasem, synem Natalie, má nový člen rodiny vynikající vztah. Charlie měl na těle čip. Probíhá vyšetřování toho, kdo byl bývalým majitelem psa a proč psa v tomto stavu opustil.

Samotnému Charliemu se dnes daří velmi dobře. A už se mu nebudou opakovat žádné hrůzy!

 

Share