Pes neměl rád snachu majitelů, ale musel se s ní smířit, když zůstali dlouho spolu

Když Angela poprvé přišla navštívit rodiče jejího manžela, pes Bob na ni reagoval nepřátelsky a dokonce ji chytil za ruku. Když tam byla, museli držet psa na vodítku. V průběhu času se Bob nemohl zamilovat do dívky a pokaždé, když kolem prošla, zavrčel.

Jednoho dne však rodiče manžela museli jet na tři týdny na výlety do sanatoria a v tu chvíli byl syn na služební cestě. Angela musela být na farmě, krmit zvířata a hlídat dům. To všechno děsilo dívku, ona se obávala, jak se pes bude chovat.

Zdroj: mimimetr.me

V den odjezdu rodičů svého manžela Angela přišla se svými věcmi a vzala pro psa své oblíbené sušenky, aby ho uklidnila. Když přišel čas na krmení Boba, dívka mu nasypala krmivo do misky, nalila vodu a chtěla mu to přivést blíž, ale zvíře začalo vrčet. Pak Angela s hůlkou posunula jídlo a pití, ale pes demonstrativně hodil misky a nedotkl se lahůdky.

Zdroj: mimimetr.me

Zdroj: mimimetr.me

V noci žena špatně spala a bála se o Boba, protože zůstal hladový. Když si vzala sušenku, šla za ním, ale pes začal opět vrčet a dívka se neodvážila jít k budce.

Zdroj: mimimetr.me

Během následujících několika dní se Bob choval agresivně vůči Angele a nejedl nic. A až do konce týdne přestal vrčet na ženu a misky s jídlem už neotočil.

Zdroj: mimimetr.me

O několik dní později se dívka rozhodla dát mu sušenky z rukou a nechala ho jít ven a strhla řetěz. Tak Bob si zvykl na Angelu, začal se radovat a při setkání začal šťastně vrtět ocasem.

Share