Pes z parkoviště zachránil lékaře před depresí: Jak se k tomu došlo

Toulavá zvířata vždy potřebují jakoukoli pomoc, takže je důležité, abyste jim lhostejně neprocházeli. Zároveň bytosti bez domova vždy reagují na lidi s vděčností.
Justin a Sarah prácují v ambulanci.

Zdroj: mimimetr.me

Za život museli zachránit lidské životy mnohem více než jednou. Jednoho dne zavolal na záchrannou službu kamarád mladého muže a potřeboval naléhavou lékařskou pomoc. Justin neváhal jít za ním, ale bohužel nemohl zachránit svého přítele.

Zdroj: mimimetr.me

Po tomto incidentu Justin nenašel místo pro sebe. Muž byl mučen pocitem viny, který ho uvrhl do těžké deprese. Jako lékař si uvědomil, že potřebuje nečí pomoc, a tak se rozhodl vzít psa z útulku jako antidepresivum.

Zdroj: mimimetr.me

Kupodivu v útulku nemohl Justin vybrat zvíře, které se mu líbilo. Možná to bylo způsobeno skutečností, že na něj budoucí čtyřnohý kamarád právě čekal na parkovišti. Veselý a láskyplný kříženec jménem Shelby si okamžitě získal srdce Justina a ten bez váhání si ji vzal domů.

Pes se rychle usadil na novém místě a stal se plnohodnotným členem rodiny Justina a Sary. Hlavní věc je, že zachránil muže před depresí.

Rodina byla se svým novým mazlíčkem šťastná, ale jednoho dne se Shelby ztratil na společném výletu do hor. Smutek páru neznal meze, ale Justin věřil, že jeho milovaný pes bude určitě nalezen. Po měsíci neustálých vyhledávání se konečně domácího mazlíčka našli. Nyní Shelby dělá svou rodinu opět šťastnou!

Share