Pes z útulku dlouho hledal dům, ale ukázalo se, že jeho panička byla velmi blízko

Okouzlující pes Lily strávil více než rok v útulku, během této doby se mnoho zvířat odstěhovalo, ale z nějakého důvodu ona neměla štěstí. I když byla velmi milá, společenská a přátelská, a se zdravím byl naprostý pořádek. Zaměstnanci Centra nemohli pochopit, proč se Lily nikomu nelíbí.

Zdroj: mimimetr.me

Jedna žena registrovaná na Redditu pod přezdívkou bandelmug často poskytovala svou pomoc útulku. Přinášela krmivo a procházela se ocásky. Dívka si pamatuje, jak se Lily objevila ve zdech podniku a velmi se o ni bála. Majitelé nechali psa kvůli stěhování. Obvykle byly nově příchozí domácí mazlíčky vyzvednuty z útulku po dobu jednoho až dvou měsíců, ale Lily se nikomu nelíbila a celý rok zůstala v útulku.

Zdroj: mimimetr.me

Zdroj: mimimetr.me

V útulku se neustále koná akce, na které se zvířátka seznamují se všemi zájemci. V tento den mají všichni hosté možnost lépe poznat chlupaté obyvatele zařízení, aby je pak „adoptovali“. Lily byla hlavním vrcholem na oslavě – byla zasazena do líbací budky, ze které byli psi vždy vyzvednuti jako první. Zvíře se líbilo mnoha lidem, všichni byli potěšení její veselou povahu, ale nikdo ji nechtěl vzít s sebou. Zaměstnanci útulku byli velmi znepokojeni, když zjistili, že Lily bude znovu žít u nich.

Zdroj: mimimetr.me

Uživatelka Redditu nejvíce chtěla, aby se Lilith už odjela domu, protože během této doby se zamilovala do ní. A pak se žena rozhodla stát se majitelkou takové nádherné chlupaté holčičky. Lily konečně našla svůj domov, ve kterém žila šťastný život. A její majitelka se diví, proč si předtím nevzala tohoto laskavého a roztomilého pejska, který se stal jejím skutečným přítelem.

Zdroj: mimimetr.me

Share