Sanitka právě se vracela od pacienta, když nečekaně pes zablokoval cestu : Snažili se ho prohnat, ale pes se ani nehnul

Pes je nejlepší a nejvěrnější přítel člověka!

Nebudou se vzdávat potíží, chudoby a nemoci, nebudou zrazovat a nevyměni svého panička za úspěšnějšího člověka. Pro majitele je pes připraven odevzdat svůj život.

Tento příběh vyprávěla zdravotní sestra, která pracovala v sanitce.

Zdroj: lyubopytno.fun

Sanitka právě se vracela od pacienta, počasí ten den nebylo dobré. Práce v ten den bylo dost. Náhle řidič přibrzdil. Na cestě seděl krásný pes. Nebála se auta, jako by na něj čekala. Řidič troubil, pes se nehnul.

Za ta léta v ambulanci lékaři viděli hodně, ale nic takového se ještě jim nestalo. Jeden zdravotník vyšel ven a snažil se psa vyhnat ze silnice.

Pes sice odešel ke krajnici, ale neutekl. Lékař se vrátil a jen on nasedl do auta, pes se vrátil na své místo.

Lidé se divili, pak se tentýž lékař rozhodl vyjít ven a přiblížit se k psovi. Pes neutekl, ale ani k sobě nepřipustil. Jen se zvedl a šel směrem ke křoví. Neustále se ohlížel , jako by kontroloval, jestli za ní člověk jde. Zdravotník se náhle zastavil a začal volat kolegy.

Když brigáda přiběhla, bylo vidět, že u křoví leží starší muž v bezvědomí. Bylo vidět, že omdlel a je mu zle.

Zdroj: lyubopytno.fun

Muže naložili do auta a odvezli do nemocnice. Pes běžel po celou cestu do nemocnice za sanitou. Ošetřovatele byli nadšení věrností psa. Krmili ho, hladili a uklidňovali.

Když muže převezli z resuscitace na běžné oddělení, lékaři muže povolili navštívit. Dokonce i psa pustil do sněmovny.

Zdroj: lyubopytno.fun

Všichni byli rádi. Pes kňučel a štěkal, majitel plakal a hladil věrného přítele, dokonce i ošetřovatele slzel.

Od té doby se muž začal rychleji zotavovat. Často se blížil k oknu a koukal, mluvil se psem, snažil se raději vyjít ven, aby viděl kamaráda.

Taková věrnost a láska potěšila všechny!

V nemocnici diagnostikovali mrtvici. Později se ukázalo, že muž šel na procházku se psem, bylo mu špatně a upadl. Nebýt psa, který auto zastavil, muže se zachránit nepodařilo. Po celou dobu žil pes před nemocničními zdmi. Manželka majitele ho nemohla odvést domů.

Jenom syn majitele psa ho dokázal uklidnit, posadil ho do auta a odvezl domů. Jenže ten znovu uběhl a vrátil se do nemocnice.

Zdroj: lyubopytno.fun

 

Share