Pět stylových účesů pro ženy nad 50 let

Nový účes vám pomůže znovu se zamilovat do svého odrazu v zrcadle.

Čím je žena starší, tím častěji přemýšlí o změně svého image. Nejlepším způsobem, jak udělat velkou změnu, je nový účes. Letos je trendem šedé vlasy.

V roce 2020 bylo těchto 5 účesů nejoblíbenější u žen nad 50 let.

1. Bob je vždy v trendu. Vedoucí místo ve výběru účesů pro ženy všech věkových skupin má vždy bob nebo mikádo. Bob se vyznačuje plynulým přechodem od krátkých pramenů v zadní části hlavy k delším v přední časti a klasické mikádo má vizuálně stejnou délku.

V roce 2020 vypadá bob aktuální a stylový.

Zdroj: femmie.ru

Zdroj: femmie.ru

2. Sassoon je stylový účes, který se podobá půlkruhu. Tento účes je vhodný pro štíhlé ženy s hustými vlasy a protáhlou tváří, protože ji dělá kulatější a miniaturnější. Sassoon také skryje vysoké čelo, protože ofina je základním atributem tohoto účesu.

Mimochodem, takový elegantní účes kdysi nosila světoznámá supermodelka Naomi Campbell.

Zdroj: femmie.ru

Zdroj: femmie.ru

3. Dlouhé vlasy a rovný střih jsou nadčasová klasika. Navzdory slavnému výroku Coco Chanel, že s věkem by se ženský účes měl jen zkracovat, téměř celý Hollywood si vybírá dlouhé vlasy.

Většina žen navíc dává přednost přímému střihu, díky kterému jsou vlasy vizuálně silnější a objemnější. Dlouhé vlasy a rovný střih nosí Gwyneth Paltrow, Demi Moore a Monica Bellucci.

Zdroj: femmie.ru

Zdroj: femmie.ru

4. Asymetrický účes vypadá stylově. Odvážný a originální asymetrický účes přitahuje pozornost. Zároveň může být délka a tvar libovolný, ale nejčastěji se kadeřníci kladou důraz na ofinu a stříhají ji na jedné straně delší a texturní.

Slavná americká herečka a producentka Charlize Theronová nosí podobný účes již několik let.

Zdroj: femmie.ru

Zdroj: femmie.ru

5. Kaskáda dodává lehkost a hravost. Charakteristickým rysem kaskády je takzvaný „žebřík“. Vlasy jsou oříznuty po celé délce od horní části hlavy.

Kaskáda vypadá velmi žensky, elegantně a působivě.

Zdroj: femmie.ru

Zdroj: femmie.ru

PSALI JSME: ÚČESY, KTERÉ JSOU ÚŽASNÉ: STYLOVÉ MOŽNOSTI MÓDNÍCH ÚČESŮ PRO ŽENY NAD 50 LET

PŘIPOMÍNÁME: ELEGANTNÍ ÚČESY PRO ŽENY 50+: 16 KRÁSNÝCH PŘÍKLADŮ

Share