„Po 4 letech hledání majitelka našla ztraceného domácího mazlíčka“: Po celou tu dobu žila fena na ulici

Američanka Judy Chumley před pár lety vzala z útulku fenu pitbulteriéra jménem Gucci.

Chumley se jednou přestěhovala ze státu Georgie do Tennessee. Sbalila si kufry a odjela do svého nového domova autem. Gucci doprovázela majitelku. Když ale Judy šla s ní na procházku, fena utekla. Judy dlouho hledala mazlíčka, ale nemohla ho najít.

Gucci našli manželé Marvin a Jessica Graaf teprve o čtyři roky později. Po celou tu dobu žila na ulici. Pár si všiml, že fena je ve velmi špatném stavu. Gucci měla infekce kůže a v uších.

Jako zaměstnanci záchranné stanice pro zvířata Marvin a Jessica zveřejnili na webových stránkách své organizace informace o nalezené feně pitbulteriéra.

Zdroj: lemurov.net

Časem to přišlo k Judy Chumley. Musela celé dvě hodiny přes telefon dokazovat, že Gucci je její mazlíček, ztracený před čtyřmi lety.

Chamley nikdy neztrácela naději, že najde svou fenku.

Zdroj: lemurov.net

Judy si vzpomíná, že když narazila na informace o Gucci, nemohla tomu uvěřit. „Byla jsem nesnesitelně zraněna pouhou myšlenkou, že někde tam byla Gucci úplně sáma a čekala na mě,“ říká Chumley.

Setkání Judy s Gucci bylo velmi dojemné. Ani Chamley, ani Jessica nedokázaly zadržet slzy. Po tolika letech odloučení jsou majitelka a její mazlíček opět spolu.

Zdroj: lemurov.net

Share