Pohádali jsme se s dcerou, protože já si chtěla odpočinout a ona mi přivezla vnučky

Celkem mám čtyři vnoučata. Dvě vnučky u jedné dcery a vnuk s vnučkou u druhé dcery.

Ráda trávím čas se svými vnoučaty a dcery mi dost často přivážejí své děti. Jsem nesmírně šťastná, že je mám a mám je moc ráda.

Zdroj: pinterest.com

Jedna z mých dcer se nedávno rozvedla a musela si sehnat novou, lépe placenou práci. Jsem pracující důchodce. Chci ještě pracovat, dokud je zdraví a síla, chci ještě trochu pomoci dětem.

V poslední době mi ale dcera začala velmi často vozit holky a to mě, upřímně řečeno, trochu unavuje.

Ne, ráda trávit čas s vnoučaty. Já si taky potřebuju odpočinout. Jsem starší člověk a už je pro mě fyzicky těžké s nimi dlouho hrát. Mají spoustu energie, což se nedá říct o mně, a po práci jsem úplně bez síly.

Zdroj: pinterest.com

A na děti je neustále potřeba dohlížet. A víkendy jsou jediné chvíle, kdy se můžu věnovat domácnosti a odpočívat.

A tak na jeden takový víkend, kdy jsem měla v plánu dělat domácí práce a pak si odpočinout, přijela moje dcera s vnoučaty a požádala mně, aby oni zůstali se mnou, dokud dcera nevečeří své záležitosti.

Když jsem jí ale odpověděla, že mám na dnešek své plány, urazila se, a řekla, že kromě televize nemám v sobotu žádnou práci.

Zdroj: pinterest.com

Vysvětlila jsem jí, že jsem v práci hodně unavená a chci si odpočinout, i když i před televizí.

Dcera se urazila a řekla, že už ke mně vnoučata nepřiveze. Už je to celý týden a dcera mi ještě z té doby oni nezavolala. Doufám, že se brzy usmíříme a bude vše v pořádku.

Zdroj: pinterest.com

Share