Pomohl jsem chlapovi s kyticí a o dva měsíce později jsem se dozvěděl, komu jsem tím zachránil život

Před několika lety jsem pracoval jako kurýr pro známý internetový obchod. Dostal jsem auto, rozvážel jsem zboží a někdy dokonce přijímal objednávky. Tak jsem potkal svého nejlepšího kamaráda. Je těžké uvěřit tomuto příběhu, ale je to opravdu pravda.

Jednoho dne jsem se po splnění objednávky vracel do kanceláře a všiml jsem si, jak za autobusem běží muž s obrovskou kyticí růží.

Řidič tvrdohlavě se odmítl zastavit a jel dál.

Ten chlap byl v zoufalství, tak jsem se rozhodl pomoct.

Zdroj: poshepky.com

Ukázalo se, že se musí dostat skoro do stejného místa jako já. Celou dobu mě zasypával slovy vděčnosti. Viděl jsem, že byl nervózní, a dokonce trochu smutný. Samozřejmě jsem nevzal, které mi nabízel.

Za pár měsíců někdo mi zavolal. Byl to ten chlap a nabízel mi stát kmotrem jeho dítěte. Ze začátku jsem nepochopil, kdo to je, ale ten říkal, že se známe. Zapsal si moje číslo, když jsme byli v autě, protože tam ležela vizitka.

Ten den se jeho přítelkyně dozvěděla o těhotenství a nechtěla toto dítě nechat, ale podařilo se mu ji přesvědčit a narodil se jim úžasný chlapec. Nyní si představte, co by se stalo, kdybych mu nenabídl pomoc?

Tato náhoda pomohla zachránit nevinný život a také pomohla mi stát kmotrem!

Zastavili byste pomoct neznámému?

Share