Poslední číslice roku vašeho narození skrývá spoustu zajímavých věcí

V rodině máme zajímavou kombinaci, já jsem Země a můj manžel je Železo.

Zdroj:poshepky.com

Mnozí to popírají, ale numerologie má vliv na náš život.

Dnes vám řekneme, co znamená číslo na konci roku vašeho narození.

To je místo, kde jsou skrytá speciální tajemství vaší povahy, které závisí na vašemu roku narození.

Celkově existuje pouze 5 hlavních přírodních elementů, které podléhají určitému roku narození: Oheň, Voda, Železo, Země a Dřevo.

Nyní vám tedy řekneme o každém prvku a o tom, co každý znamená.

Čísla 4, 5. Dřevo.

Lidé narození v letech, které jako poslední mají tyto čísla si velmi věří ve svůj úspěch a jak snadno dosáhnou svých cílů. Při svých rozhodnutích jsou vždy spravedlivé a dělají vše s určitou pečlivostí.

Jejich cílem je prozkoumat svět a zjistit všechna tajemství.

Zdroj:poshepky.com

Čísla 0, 1. Železo.

Samotný název prvku hovoří o povaze člověka: jsou silní, ale nervózní lidé, které v sobě harmonicky kombinují fyzickou a duchovní sílu. Dosáhnou svého cíle bez pomoci ostatních.

Obvykle takové lidí jsou respektováni pro svou upřímnost a autoritu. Jedinou nevýhodou je, že si nikdy nepřiznávají své chyby.

Čísla 2, 3. Voda.

Lidé, jejichž charakter je spjat s vodou jsou laskaví, citliví, velkorysí a mají bohatou představivost. Tyto osobnosti jsou originální a kreativní.

Snadno dosáhnou úspěchu v kariéře, protože jsou elegantní, inteligentní a jsou zodpovědné za své povinnosti.

Čísla 6, 7. Oheň.

Toto jsou cestovatelé, které furt hledají dobrodružství. Takto lze takové lidi charakterizovat. Tito lidé rádi riskují a často se vrhají do neznáma. Vrozené kouzlo a charisma přitahují ostatní k těmto lidem.

Čísla 8, 9. Země.

Takové osobnosti jsou vynikající oporou. Jsou klidní, pragmatické a na každou situaci mají svůj vlastní názor. Vždy se řídí racionalitou a určitým řádem. Rádi plánují a organizují svůj čas.

Share