Postava královny krásy: Dcera Ekateriny Klimové ji ukázala ve večerních šatech

Osmnáctiletá Liza zachytila vtipné tance své matky – 42leté Ekateriny Klimové. Herečka v elegantním oblečení neváhala vypadat vtipně.

 

Zdroj: Kp.ua

 

Filmová hvězda je na dovolené v Turecku. Doprovází ji její nejstarší dcera od podnikatele Ilya Khoroshilova. Lisa dala fanouškům příležitost vidět, že její hvězdná matka je mladá nejen tělem, ale i duší.

 

 

Dívka nahrála video, na kterém se Catherine objevila v luxusních večerních šatech s ramenními popruhy z tmavě modrého sametu. Outfit zdůrazňoval štíhlou postavu hvězdy. S takovými křivkami se Ekaterina mohla snadno účastnit soutěží krásy. Herečka kráčela vpředu, zpívala píseň „Aram-zam-zam“ a zábavně tancovala.

 

Zdroj: Superomsk.ru

 

„Hlavní věc je nespadnout,“ obrátila se hvězda své dcery „Miluji svého manžela“ ke své dceři. Lisa situaci ironicky okomentovala. „Takhle vypadá matka čtyř dětí, pokud vůbec,“ uslyší dívčin hlas mimo obrazovku.

 

Zdroj: Goodhouse.tu

 

Ekaterina byla třikrát vdaná. V prvním manželství se jí narodila dcera Lisa. Poté herečka porodila syny Korneyho a Matvey-a od svého druhého manžela Igora Petrenka. Třetím vyvoleným Ekateriny Klimové byl herec Gela Meskhi. Loni se rozešli. Bývalí milenci mají spolu dceru Bellu.

 

 

Klimova si vyzkoušela letní vzhled. Abyse mohla pochlubit svými štíhlými a opálenými nohami. Ekaterina se ukázala bez makeupu. Dcera herečky okouzlila fanoušky svou krásou. Lisa zdůraznila důstojnost postavy luxusním oblečením.

 

 

Share