Pravá vlčí láska nebo příběh o tom, jak vlk hlídal svou vlčici, která se chytla do želez

Nedávno se do jedné zoo dostal krásný pár vlků, ale vlčice byla zraněna. Přesto se vlk dívá na ni milujícími a oddanými očima plnými věrnosti.

Skupina lidí našla tyto vlky v hustém lese. Vlci neprojevovali agresivitu a téměř nevěnovali pozornost lidem. Jeden člen skupiny si všiml, že jeden z vlků je zraněn.

Zdroj: optim1stka.ru

Později si celá skupina uvědomila, že vlčice se chytla do pasti, kterou nakladli pytláci, a vážně poranila tlapku, že se nemohla pohybovat.

Lidé jí chtěli pomoci, ale problém byl v tom, že poblíž byl druhý vlk. Nevykazoval žádné známky agresivního chování, velmi se bál o svou vlčici a hlídal jí. Ale to je dravec.

Lidé se však rozhodli risknout a poskytnout pomoc, ale okamžitě se shodli, že vlka také vezmou se sebou. Tak byla vlčice převezena do veterinární kliniky a vlk do nejbližší zoo.

Zdroj: optim1stka.ru

Veterináři zjistili, že rána je velmi vážná a bude vyžadovat dlouhou léčbu. Když se vlčice vzpamatovala, byla tak znepokojená, že je sama, bez svého přítele, že ji nebylo možné uklidnit.

Veterináři si uvědomili, že se bez vlka cítí velmi špatně. Museli ji přivézt do zoo, kde žil vlk, a léčit už tam. Vlčice by nemohla kvůli zranění žít v obvyklém prostředí, proto nyní vlčí pár v lásce žije spolu v zoo.

Zdroj: optim1stka.ru

Mimochodem, vlci vytvářejí rodiny jednou provždy a vlčí pár zůstává celý život spolu.

Share