„Před 23 lety porodila žena sedmerčata“: Jak vypadá velká rodina teď

19. 11. 1997 se obyčejnému americkému páru narodila sedmerčata. Všechny děti přežily. To je skutečný zázrak. Dnes sedmerčata vyrostla a každý z nich hledá svou vlastní cestu.

Jejich rodiče byli obyčejná americká rodina. 27letý Kenny a 29letá Bobbi McCaugheyovi již vychovávali svou dceru Mikaylu, ale chtěli mít druhé dítě a rozhodli se podstoupit umělé oplodnění.

Zdroj: clutch.ua

Pár byl varován, že je možné vícečetné těhotenství, a rodina byla připravena na dvojčata. Ale osud pro ně připravil větší překvapení.

Otec vzpomíná, jak zavolal své ženě, aby se dozvěděl o výsledku ultrazvuku, a manželka ho šokovala odpovědí: „Sedm“. V té době se všechny myšlenky manželů týkaly toho, jak zabezpečit a nakrmit takové množství dětí.

Zdroj: clutch.ua

Tři dívky a čtyři chlapci se narodili císařským řezem v 31. týdnu těhotenství. Miminka po narození vážila od 1,13 do 1,54 kilogramu.

Dostala krásná jména: Kenny, Kelsey, Natalie, Brandon, Alexis, Nathan a Joel. Bohužel však dvěma dětem byla diagnostikována dětská mozková obrna.

Zdroj: clutch.ua

Poté, co byla unavená a šokovaná matka propuštěna z nemocnice domů, měla spoustu starostí. Děti potřebovaly 42 lahví a 52 plenek denně. Bobbi řekla, že její rodina jí velmi pomáhala, vždy měla někoho, na koho by se mohla obrátit o pomoc.

Zdroj: usatoday.com

Uplynulo 23 let. Sedmerčata vyrostla nezkažená a zvyklá na práci. Všechny děti se na střední škole dobře studovaly a navštěvovaly různé kroužky.

Nyní Kenny, Kelsey, Natalie, Alexis, Nathan a Joel studovali na vysoké škole a Brandon si vybral vojenskou kariéru a brzy se bude mít svatbu.

Zdroj: cosmo.ru

Zdroj: nbcnews.com

Zdroj: people.com

Zdroj: today.com

Zdroj: today.com

Share