Před 30 lety se sestřička starala o předčasně narozené dítě: nedávno se setkali

To je skutečný příběh, který se stal ženě z Nikaraguy.

Wilma Wong se rozhodla vstoupit na lékařskou fakultu. Od útlého věku snila o práci v pediatrii. Její sen se splnil. V 16 letech se přestěhovala do Spojených států.

Wilma prostě zbožňovala malé děti. Na konci studia získala práci ve zdravotnickém zařízení. Takže pracovala v této oblasti většinu svého života. V její praxi bylo mnoho dětí, ale některé z nich si zapamatovala na celý život.

Zdroj: zamechatelno.fun

Jednoho dne přišel do jejich oddělení pracovat mladý lékař. Pomyslela si a najednou si vzpomněla, když právě začala pracovat, do jejich oddělení vstoupilo velmi slabé předčasné dítě.

Sestřička se o něj pečlivě starala. Po nějaké době bylo zdravé dítě propuštěno domů.

Nestřežené setkání.

Zdroj: zamechatelno.fun

Wilma pohlédla na mladého muže a zeptala se, jestli jeho otec sloužil na policii?

Mladý lékař se na chvíli zastavil, ale pak se zeptal: „Takže jste Wilma?“

Jak se ukázalo, jeho rodiče nikdy nezapomněli na velmi mladou sestřičku. Byl ve velmi vážném stavu a díky řádné péči a profesionalitě Wilmy jejich malý syn přežil. Pak si vzali fotografii jako památku a nechali ji dodnes.

Mladý muž byl dojatý k slzám. Ukázalo se, že po celý svůj život snil o nalezení té sestřičce na fotografií a osobním poděkování.

Zdroj: slovomame.ru

Chcete-li si pamatovat jména vašich malých pacientů po kolika letech, musíte svou práci velmi milovat a vše, co děláte …

Share