Překvapil nejen diváky, ale i Helenu Vondráčkovou: Alber Černý dostal nejvíce bodů v Tváře

Sobotní večer je už klasicky pro show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se posadili před obrazovkami, na kterých mohli uvidět oblíbené show, kde se celebrity převracejí do zahraničních hvězd.

V sobotu 24.října ale byl dost zvláštní díl, protože část účastníků kvůli koronaviru se nezvládla dostat do show. Byli doma v karanténě, ale i bez toho, díl byl nádherný.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Moderátor Vladimír Polívka se nakazil covidem, kvůli tomu místo něho vystupoval Ondřej Sokol. Chyběla i porotkyně show Eva Burešová, která se svou dcerkou je momentálně v karanténě.

Jediný, kdo se zůstal byl Aleš Hama, a vedle něho se posadili nové porotci. Přišel Patrik Děrgel, Patricie Paháčová a také Helena Vondráčková.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Přes skype také byl na show i Honza Cina, který se přiznal, že má horečku. Že všech účastníků nejlépe vystoupili Alber Černý a Bára Basilková. Druhá se po konci vystoupení rozplakala kvůli dnešní situaci, a také kvůli Karlu Gottovi, píseň kterého zpívala.

Úžasné také vystoupila i Jitka Čvančarová, ale toho nestačilo, aby vyhrála Albertu Černého, který dostal od porotce show nejvíc bodů, a zvítězil 50 tisíc korun.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Share