Při stěhování z domu Šárka Rezková objevila nečekaný nález: „Při ukládání knih do krabic jsem na řadě z nich objevila přelepky Exekučně zabaveno“

Je to 17 let, co hudebník Jiří Brabce spáchal sebevraždu v Božejově kotci. Mnozí se domnívají, že to udělal kvůli obrovským dluhům, které měl. Šárka Rezková je ale stále smutná a vzpomíná na něj.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Ne dlouho před výročím smrti si znovu vzpomněla na bývalého manžela, když se stěhovala se svým přítelem z domu na Chouzavě. Ve stejném domě nějakou dobu žila Dominika Gottová v jejim domě, se kterou Šárka měla spoustu starostí.

Zdroj: blesk.cz

„Při ukládání knih do krabic jsem na řadě z nich objevila přelepky: Exekučně zabaveno. Bylo na nich datum 16. dubna 2003. Vím, že už tehdy Jirka řešil nějaké problémy, ale že na něj domů přišli exekutoři, to mi zatajil,“ prozradila pro Aha! překvapeně Rezková.

Zdroj: youtube.com

Na nálepkách bylo uvedeno datum – 6. dubna 2003 a po sedmi měsících Jiří spáchal sebevraždu.

Rezková je dodnes velmi rozrušená, že manžel o svých problémech s ní nemluvil. Určitě by je společně vyřešili. A i když je to už hodně dlouho, zpěvačka nepřestává myslet, že všechno mohlo být jinak.

Zdroj: expres.cz

K sebevraždě se vyjádřila, že to nepovažuje za projev odvahy nebo zbabělosti. Stalo se to a s tím se musí žít. Když Brabce spáchal sebevraždu, synovi Dominikovi byly teprve čtyři měsíce.

Zdroj: nasehvezdy.cz

„Procházím se tam a přemýšlím. Naši přátelé tam stále mají tu osudovou chatu, kterou jsme si s manželem pronajímali a kde se Jiří zabil.“

Teď jednou za rok přijede zpěvačka na chatu, která patří jejím přátelům. Navzdory opravám a přestavbám, které udělali, nemůže tam zůstal přes noc. Jak Šárka řekla, začíná znovu vzpomínat, co se tam stalo.

PSALI JSME: FANOUŠKY SIMONY KRAINOVÉ JSOU OHROMENI: „TYHLE FOTKY PŘIPADAJÍ JAKO VÝSMĚCH“

PŘIPOMÍNÁME: GABRIELA PARTYŠOVÁ SE POCHLUBILA SVÝM SYNEM: JAK VYPADÁ TŘINÁCTILETÝ MLADÍK

Share