Při výběru stromu, který se vám líbí, poznáte slovo, které vás charakterizuje

Ať už psychologové říkají, že všechny lidi lze rozdělit do určitých kategorií podle jejich charakteristik chování, není tomu tak. Všichni rozumíme věcem odlišně, každý z nás je jedinečná osobnost. V přírodě neexistují dvě na sto procent podobné osobnosti.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Tento test nabádá k výběru jednoho z těchto stromů, který se vám nejvíc líbí. Výsledek vás možná překvapí: spoznáte slovo, které vás přesně vystihuje.

Zjistili jste, který strom se vám líbil? Přečtěte si informace o sobě:

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

1. Iniciátor

Plně se věnujete své oblíbené práci, děláte ji kvalitně a „s duší“. To, co děláte je všechno s nadšením, které mohou využít i další lidé. Laskavý a otevřený člověk, nevzdáte se toho, co jste začali v polovině. Všechno, co se vám nelíbí, svému partnerovi řeknete a podíváte se mu přitom do očí.

Intriky nejsou vaší věcí. Rozhodně nejste lakomí chválou. Pokud vás někdo požádá půjčit peníze, vždy mu půjčíte. Jste opravdovým přítelem ve dne i v noci a jste připraveni pomoci člověku v obtížné situaci. Často se můžete zamilovat a odevzdat se svým pocitům beze stopy …

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

2. Spolehlivost

O tom svědčí volba stromu s plody. Pokud vám byl svěřen nějaký úkol, určitě uděláte vše efektivně. Je pro vás důležité, co si o vás ostatní myslí. Lidé za vámi často přicházejí pro radu, protože příroda vás obdarovala moudrostí. Jste vysoce duchovní osobnost, dáváte svou rodinu na první místo, navzdory vaší lásce k práci. Také bez váhaní pomůžete svým přátelům v obtížných dobách.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

3. Kreativita

Vaše hlava je pokladnicí inovací, o čemž svědčí skutečnost, že máte rádi pestrobarevný strom. Díváte se na věci jinak než na ostatní lidi.

 

Žijete ve světě snů a fantazií, snažíte se analyzovat své činy v minulosti a snažíte se vyvodit závěry. Lidé kolem vás si myslí, že jste introvert, ale vaše rodina ví, jaký jste společenský a veselý člověk. Můžete být skvělým řečníkem, ale nepotřebujete to.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

4. Samotář

Vybrali jste strom s velkým počtem větev. Neradi jste na někom závislí a raději děláte všechno sami a spoléháte se pouze na své vlastní síly. Myslíte logicky, dobře analyzujete slova a činy. Lidé vás rádi žádají o radu, protože ví, že víte jak dát všechno „na police“.

Budete schopni vést lidi, protože budete klást nároky nejen na sebe, ale i na své okolí. Jen málo lidí ví, že ve své duši jste smyslná a zranitelná osoba.

 

Share