Příběh kočky, která každé ráno běžela lidem vstříc v naději, že jí budou milovat

Jen málo kolemjdoucích věnuje pozornost koťátkům nebo štěňatům, která za nimi utíkají. Každý spěchá do práce a předstírá, že si těchto nešťastných duší nevšiml. Můžete se ale na chvíli zastavit, pohladit je, dát jí nějaké pamlsky a pokud není touha ani příležitost odvézt to ubohé stvoření domů. Najděte tam alespoň na internetu telefonní číslo útulku pro zvířata bez domova nebo soukromé dobrovolníky. A bude stačit zavolat a zeptat se, kam můžete zvíře vzít.

 

Zdroj: yandex.ru

 

 

Koneckonců vás to nebude nic stát, nanejvýš budete muset platit za cestování v městské dopravě nebo utratit pár litrů benzínu. Ale jaký dobrý skutek uděláte! Ale jakýkoli ušlechtilý čin je zaznamenán v našich složkách někde v nebi a poté se k nám vrátil v podobě šťastné příležitosti nebo nějaké radostné události. Přemýšlejte o tom …

 

Zdroj: yandex.ru

 

Tato načechraná mňoukající hrudka byla nedávno odtržena z teplého domova po boku matky a pohozena na ulici. Tak snadně a bez výčitek svědomí. A kotě se pokusilo změnit svůj osud, protože si uvědomilo, že bez lidí nemůže přežít. Každé ráno běželo za všemi kolemjdoucími a večer je pozorovalo, jak jdou z práce. Ale nikdo se neodvážil pomoci, kotě však neztratilo naději a o několik dní později ho laskavá žena zvedla.

 

Zdroj: yandex.ru

 

Chudáčka okamžitě nakrmila a zavolala dobrovolníkům. Kočku ani nebylo třeba nikam brát, dobrovolníci pro ní přišli a vzali ji k veterináři. Kočka měla poruchu trávicího traktu. Když bylo její zdraví upraveno, byla převezena k focení. Koťátko bylo přirozeně narozeným modelem a obrázky byly nádherné. Takovou krásu by si okamžitě vzal kdokoli.

 

Zdroj: yandex.ru

 

Potom však bylo dítěti diagnostikováno lišejníky a hledání domu muselo být přerušeno. Po dlouhém ošetření ho opět fotili. Už znatelně vyrostla, stala se z ní ještě moudřejší a půvabná mladá dáma s krásnou srstí. Majitelé se objevili téměř okamžitě po zveřejnění oznámení v síti. Kotě se jmenovalo Musya a nyní se stalo skutečným favoritem celé rodiny. Majitelé dokonce zasílají dobrovolníkům fotografie svého rozkošného mazlíčka.

 

Share