Příběh o kočce Sabrině, která se rozhodla zachránit opuštěné kotě

V Austrálii našli pracovníci útulku CatRescue 901, který se nachází v Novém Jižním Walesu, na ulici osamělé malé kotě, které bylo možné umístit do dlaně dospělého člověka.

Kotě bylo o polovinu menší než kočky v jejím věku. Flora měla zjevný nedostatek váhy, ale nehodlala se vzdát a snažila se držet život svými malými tlapkami.

Zdroj: mimimetr.me

V útulku se záchranou takových drobku nezabývaly a na pomoc jí přišla zaměstnankyně Kateřina. Vzala Flóru na nějakou domu k době domu.

Zachránkyně začala každou hodinu krmit drobečka ze stříkačky a vstávala k ní i v noci.

Po jídle dívka ložila kočičku k sobě na hruď a ta tiše usínala když cítila lidské teplo.

Zdroj: mimimetr.me

Kateřina neustále sledovala Flóru a vytvářela pohodlné podmínky, protože drobek byl velmi slabý a mohl onemocnět i od mírného průvanu. Dívka vynaložila spoustu úsilí, aby kotě mohlo normálně růst a vyvíjet se.

Zdroj: mimimetr.me

V tom jí pomohla její kočka Sabrina, kterou dívka před rokem také zachránila.

Kateřína si vzala již svou dospělou kočku, domů stejně slabou a malou. Dobrovolnice dokázala kočičku zachránit a po čase se proměnila v opojnou černou krásku s lesklou srstí.

Kateřina se ke zvířeti natolik připoutala, že se rozhodla ji navždy nechat u sebe.

Zdroj: mimimetr.me

Zdroj: mimimetr.me

Jakmile Sabrina uviděla malé koťátko, okamžitě převzala roli matky.

Začala olizovat Flóru, objímat ji a zahřívat ve svém teplém objetí. Díky péči načechrané chůvy a Kateřiny se dítě začalo rychle zotavovat, upevňovat a přibírat na váze.

Nyní Flora vypadá jako zdravé a šťastné kotě. Má skvělou chuť k jídlu a spoustu energii.

Malá si ráda hraje se Sabrinou a ráda sedí v náručí své spasitelky. Možná se Kateřina nebude chtít rozloučit s malou a pak bude mít dvě roztomilá zvířátka.

Zdroj: mimimetr.me

Share