„Přicházejí deště a deštník může hodně říct o svém vlastníkovi“: Stačí si vybrat doplněk, který se líbí nejvíce

Neuvěřitelně! Vybrala jsem si deštník a on mi řekl pravdu! Doporučuji vám projít! Obvykle testy trvají poměrně dlouho, takže se mi moc nelíbí … Ale tento test je rychlý a hlavně – přesný!

Dnes vám chceme nabídnout neobvyklý test.

Když si přichází podzim, deštník má čestné místo na polici! Vypadá to jako úplně obyčejný doplněk, který lidé používají pouze pro konkrétní potřebu. Ale deštník může hodně říct o svém vlastníkovi.

Dnes vás zveme, abyste o sobě něco zjistili! Stačí si vybrat deštník, který se nejvíce podobá vašemu.

Zdroj: zerkalo.cc

Pokud jste si vybrali číslo 1, máte smysl pro styl. Držíte se klasického oblečení, protože vedete obchodní styl života, jasně plánujete svůj volný čas. Jste racionalista a analytik, který snadno zvládne jakýkoli intelektuální úkol. Tento deštník pro vás slouží jako jakýsi „ukazovátko“, které můžete použít během dialogu.

Pokud jste si vybrali číslo 2, držíte krok s dobou. Chcete být originální a styloví. Vždy si vybíráte zajímavé doplňky, které se mnohým zdají velmi neobvyklé, ale pro vás ony jsou obyčejné. Jste plní kreativních nápadů a inspirace. Využijte to vše!

Pokud jste si vybrali číslo 3, neradi přitahujete pozornost veřejnosti. Rádi jste otevřenou osobou pouze pro příbuzné. Máte docela praktický přístup ke všemu, což se dobře odráží na životě vcelku. V šatníku jsou věci zcela různých stylů, protože se vám sluší všechno.

Pokud jste si vybrali číslo 4, tak se nehoníte za módními novinkami, takže pro vás nehrá důležitou roli ani deštník, ani žádný jiný doplněk. Také to naznačuje, že v životě zřídka věnujete pozornost maličkostem. Máte starosti pouze o globální problémy a vše ostatní zůstává mimo vnímání.

Pokud jste si vybrali číslo 5, tak jste veselý a radostný člověk, který doslova vyzařuje pozitivitu. Lidé ve vašem okolí obdivují vaši schopnost užívat si života. I když podzimní období není příliš vhodné pro váš temperament, ale ani to vás nedokáže dostat do deprese!

Pokud jste si vybrali číslo 6, tak jste zajímavý a originální člověk s nestandardními přístupy k práci. Za to jste oceněni! Máte dobrý smysl pro styl a správné vnímání obrazu světa. Ochotně získáváte nové znalosti a milujete sebezdokonalení.

Share