Princové Harry a William měli konflikt: vynořily se detaily skandálu, který se týkal i Meghan Markle

Nové informace o konfliktu uvnitř královské rodiny

Zdroje: Insider.com

 

Podrobnosti o dříve neznámém konfliktu mezi princi Williamem a Harrym se vynořily. Podle zasvěcených osob byl Harry před několika lety vážně uražen jeho starším bratrem Williamem.

 

Zdroje: Politeka.net

 

Konflikt v královském paláci pak vyvolal mnoho otázek a teď se ukázalo, co bylo jeho skutečnou příčinou.

 

Jak se ukázalo, před několika lety, když nejmladší syn princezny Diany právě začal chodit s Meghan Markl, sdílel důvěrné detaily právě se svým bratrem.

 

Zdroje: Insider.com

 

Po dvou měsících vztahu s herečkou se Harry přiznal Williamovi, že jí chce požádat o ruku. Reakce staršího bratra se ukázala jako docela logická, ale pro zamilovaného prince velmi urážlivá.

 

William řekl, že nechápal, proč jeho bratr tak spěchá s žádostí o ruku, protože nejstarší syn princezny Diany požádal Kate Middleton o ruku až deset let poté, co se poprvé setkali.

 

Zdroj: Politeka.net

 

William také poradil Harrymu, aby se podrobněji podíval na Meghan Markle a zjistil si o ní všechno, než ji představí královské rodině.

 

Zdroje: Insider.com

 

Princ Harry byl uražen tónem vévody z Cambridge, který se rozhodl „řídit život“ svému mladšímu bratrovi. Poté budoucí manžel Meghan Markle prakticky přestal komunikovat a hledat radu od svého brata Williama, tak vztah bratrů výrazně ochladl.

 

Share