Přítel Pavla Berkyho z MasterChefa měl nehodu na motorce: pár dočasně zažívá těžké časy

Pavel Berky s jeho partnerem Matějem Pardusem zažívají náročné období. Zpěvák a bývalý soutěžící SuperStar Matěj měl nehodu na motorce. Matěj je úspěšný hudebník, který spolupracoval například i s Ivetou Bartošovou; Pavel je módní návrhář a možná i budoucí MasterChef. Kvůli havarii museli obadva některé aktivity zrušit nebo posunout.

Zdroj: Instagram

Matěj Pardus tak měl naplánováno jen pár dní po nehodě natáčení klipu pro jeho zatím nejúspěšnější píseň „24–7“, kterou původně připravoval do soutěže Eurovize. To však musel posunout a fanoušci si tak na nový klip budou muset ještě chvíli počkat.

Zdroj: Instagram

Fanoušci ji ocenili j na Fajn rádiu, kde se již několik týdnů drží na předních pozicích hitparády. Nový song se dá užít také na YouTube nebo Spotify.

Zdroj: romea.cz

Pavel a Matěj by měli být viděni už 27. června na farmářských trzích v Karlíně, kde budou moci fanoušci soutěže MasterChef Česko poprvé ochutnat jídla připravená přímo Pavlem.

Zdroj: Instagram

„Poslední měsíce jsme toho měli opravdu moc a i přes karanténu jsme se díky Matějově hudbě, módě a aktivitám kolem MasterChefa v podstatě nezastavili. Člověku až zatrne, jak může být ve vteřině všechno jinak, a uvědomili jsme si, že je třeba se někdy zastavit a užívat si více každého dne spolu. Teď spolu po téměř osmi letech trávíme asi nejvíce času a moc si toho vážíme a užíváme,“ svěřil se Pavel.

Share