Proč David Beckham vzal manželce telefon

Jak řekla zasvěcená osoba z řad přítelkyň Victorie Beckhamové, nedávno měla manželka fotbalisty v důchodu unikátní příležitost, kterou už dlouho neměla. Dokázala strávit celý týden sama se svým manželem Davidem – bez dětí a bez práce.

 

Zdroj: Buro247.ru

 

Tři nejmladší potomci – Romeo, Cruz a Harper – zůstali pod dohledem páru doma. A nejstarší syn Brooklyn už dlouho žije odděleně. Pokud jde o práci, Victoria se od ní osvobodila kvůli tomu, že jí manžel vzal minimálně na celé odpoledne telefon.

 

Zdroj: Standard.co.uk

 

David si rezervoval pokoj v exkluzivním lázeňském letovisku Villa Stephanie v Baden-Badenu, které stojí za den odpočinku 600 000 korun za noc. Zde Victoria, jak řekla své přítelkyni, zažila naprosto nadpozemskou blaženost, o které snila již mnoho let.

 

Zdroj: Starhit.ru

 

Zdroj: Harpersbazaar.com

 

David byl zároveň o nic méně spokojen s ostatními detaily. Řekl Victorii, že dlouho neměl příležitost s ní tolik komunikovat. A že kvůli nedostatku normální komunikace stále více ztrácejí vzájemné porozumění, což vede k problémům ve vztazích. Koneckonců, jak se mu zdá, obvykle se s telefonem vůbec nerozchází. A někdy si začne myslet, že tam vůbec není – je neustále ponořena do záležitostí souvisejících s jejím designem.

 

Zdroj: Pagesix.com

 

Mimochodem, ohledně podnikání Victorie – letos obdržela obzvláště prestižní objednávku. Vytvoření svatebních šatů ji svěřila nevěsta Nicola Peltz, a nejstarší syn paní Beckhamové. Objednal pro svou nastávající na svatbu přísný, nesmyslný, ale elegantní outfit, který byl kvůli pandemii odložen na příští léto. Připomínáme, že Brooklyn neplánoval jednu, ale dvě svatby. Jedna z nich se bude konat na rodinném statku v Costwolds (UK). A druhá – na Floridě, ve vlasti nevěsty.

 

Share