Proč se čtyřicetileté ženy zdají pro muže přitažlivější než dvacetileté dívky

Moderní svět diktuje svá vlastní pravidla a nyní se ženy ve věku 40 let zdají mužům atraktivnější než dvacetileté dívky. Až do nedávné doby nemohly zralé dámy nic předstírat, protože se spokojily s tím, že dosáhly tohoto věku. Nyní, po 40 letech, vytvářejí kariéru, rodí děti a vdávají se, ale dělají vše vědomě a kompetentně.

 

Zdroj: Freepik.com

 

Výhody žen, které mají čtyřicet

Čtyřicetiletá žena, která je nezávislá na názoru kohokoli jiného nebo finančně, má dokonalé povolání a zná svou hodnotu, muže rozhodně přitahuje.

 

Zdroj: Freepik.com

 

„Dokonce i ti, kteří jsou mladší než ona, hledí jejím směrem se zvědavostí a zájmem.

Je chytrá, protože má za sebou zkušenost, které nebylo snadné získat.

Její upravený vzhled, vkusné oblečení a rovná záda jsou známkou sebevědomí a soběstačnosti.“

 

Zdroj: Freepik.com

 

V zásadě jsou nekompromisní, protože netolerují špatné a nespravedlivé zacházení se sebou.

Kde dvacetileté dívky ztrácejí na čtyřicetileté ženy

 

Zdroj: Youtube.com

 

Po 40 letech už žena ví, jak se milovat a oceňovat sama sebe, ale ne proto, že je nejkrásnější ze všech, ale jednoduše tím, že objektivně hodnotí a přijímá sebe sama takovou, jaká je.

Dovedně zdůrazňuje důstojnost její postavy a pracuje na odstranění nedokonalostí.

I když je její vzhled daleko od modelky, stále má ráda silnější muže se svou účelností a snadnou komunikací, protože nemá žádný cíl táhnout prvního muže, kterého potká – což znamená, že se chová v pohodě, upřímně vyjadřuje své myšlenky a srdečně se směje vtipné anekdotě.

 

Zdroj: Youtube.com

 

Ve věku 20 let je energie v plném proudu, ale stále neexistuje pochopení života. Mladistvý maximalismus a kategorické úsudky ztěžují budování harmonických vztahů s ostatními.

Muži mají rádi zralé ženy, které od nich nic nevyžadují, klidné a méně konfliktní zralé ženy upřednostní kdykoli před příliš dotěrnými mladými dámami.

Pouze blíže k 40 let si žena uvědomí, jak si opravdu užít život, a její štěstí již nezávisí na vnějších faktorech: je natolik vnitřně svobodná a uvolněná, že si umožňuje užít si každý okamžik svého života.

 

PSALI JSME: FANOUŠKY MONIKY BAGÁROVÉ SE BOUŘÍ: PROČ JÍ PÍŠOU NEVHODNÉ KOMENTÁŘE

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SE S MANŽELKOU ROZVEDL A NYNÍ MU HROZÍ 10 LET VĚZENÍ: NE KVŮLI TOMU,CO UDĚLAL, ALE JAK TO UDĚLAL

 

Share