Proč žena opravdu nepotřebuje manželství a vztahy

Existuje mýtus, že žena potřebuje rodinné vazby. Proto by měla vytvářet domácí pohodlí, ale manžel zase souhlasí pouze na rodinu a manželství.

Zdroj: tintelekt.com

Ale to tak není. Psycholog Chris Norman je přesvědčen, že tvrzení, že žena souhlasí se vším kvůli manželství a rodinným vazbám, je přebytkem patriarchální společnosti.

Žena potřebuje seberealizaci.

Jde o to, že žena si musí realizovat sama sebe. Ale před 50 lety lidstvo nedovolilo ženám plně se rozvíjet ve společnosti, musely si vybírat pouze rodinu.

Nyní se svět mění a většina žen není připravena odejít z práce, jednoduše kvůli mužské touze.

Žena potřebuje děti

Žena chce být matkou a mít děti. Nyní však není nutné pro to mít rodinu.

Nepřítomnost manžela a přítomnost dítěte někdy velmi usnadňují život. Protože mnoho mužů si nechce uvědomit, že rodina je dílem dvou.

Žena potřebuje peníze

Naše babičky často žily s muži, protože potřebovaly něco, z čeho by žily. Koneckonců, jen muž mohl plně pracovat. Dnes jsou ženy schopny vydělat si vlastní peníze. Nebo jsou zaměřené na to. Z tohoto důvodu je otázka peněz uzavřena jako základ vztahu.

Existují však neuvěřitelně bohatí muži, pro které jsou ženy připraveny na mnoho věcí. Upřímně řečeno, takové muže lze spočítat na prstech.

Žena potřebuje lásku

Bezpochyby musí žena cítit lásku, péči a něhu. Stejně jako muži. Není však pro to nutné založit rodinu.

Psycholog Chris Norman je přesvědčen, že dnes je žena mnohem méně ochotná zavírat oči před špatným zacházením, odpouštět zradu a tolerovat jiné věci, které se dříve nazývaly „moudrost“. Ženy chtějí lásku, nejen osobu mužského pohlaví, aby společnost věřila, že má všechno v pořádku.

V dnešní době žena nepotřebuje vztah a rodinu, na jaké jsme zvyklí. Žena potřebuje dobrého partnera, přítele. To vše jsou věci trochu jiné, než když se vztah a manželství staví kolem úklidu domu a kuchyňského stolu.

Ženy potřebují partnera, který se rovněž snaží ve vztahu usilovat a pro něž jsou rodinné vazby něčím duchovním a hodnotným, nejen prostorem se servisním personálem. Chris Norman je přesvědčen, že žena již nepotřebuje rodinu ve své staré podobě.

Share