“Prostě pro mě skončil”: Známý sportovec kritizuje Jaromíra Jágra

48letý hokejista ve dnešní době vydělává peníze úplně jinak, než to bylo před několika lety. Dělá reklamy na internetu a na televizi. Takový způsob výdělku zkritizoval basketbalista Tomáš Satoranský.

Zdroj: instagram.com

“Řeknu to, jak je. Zklamal mě Jágr. Byl pro nás největší dříč, a pak děla reklamu na elektrokola. Je to špatný, protože pro mě skončil,” napsal Satoranský na sociálních sítích.

Velké množství fanoušků pochopilo takové vyjadřování není tak, jak si představoval známý basketbalista. Brali jeho slova jako kritiku celého života a kariéry Jaromíra Jágra.

Zdroj: sport.cz

Kvůli tomu velké množství příznivců začalo kritizovat Satoranského. Basketbalista obdržel velké množství negativních komentářů, a za nějakou dobu vysvětlil, co přesně znamená jeho vyjadřování.

“Já jsem to vůbec nečekal. Nechtěl jsem, aby to byla nějaká aféra. Já si stojím za tím, co jsem řekl. Viděl jsem v Jágrovi velký vzor, ale tohle mě zklamalo,” dodal basketbalista.

Zdroj: stars24.cz

“Vždy motivoval lidi k pohybu, a teď udělal reklamu na něco, kde nemusíte makat a můžete si to udělat snadnější. Což on v kariéře nikdy nedělal. Vždy pracoval,” uvedl Satoranský.

Sportovec vysvětlil to tím, že žádné slovo o jeho sportovní kariéře neřekl. Satoranský nemůže pochopit, proč Jágr udělal takovou reklamu.

Zdroj: extra.cz

Share