Prostě umývala nádobí: jak Amal Clooney obrátila pozornost hlavního hollywoodského sukničkáře

Americký herec a režisér George Clooney je již dlouho známý svou pověstí jako vášnivý sukničkář, který změnil ženy jako rukavice. Sukničkář šokoval zprávou, že konečně našel svou jedinou lásku.

Zdroj: Getty Images

Byla to Amal Alamuddin. Nebyla vůbec jako představitelé jeho předchozích vášní, a to jednou provždy získalo srdce muže.

Historie úspěchu

Zdroj: Getty Images

Amal, vyrůstající v inteligentní rodině, byla zaměřena na budování skvělé kariéry. Po absolvování nejlepší školy v Londýně krása pokračovala ve vzdělávání na Oxfordu a poté si zlepšila své dovednosti na New York University.

Díky své tvrdé práci a talentu dokázala absolvovat stáž v nejprestižnější advokátní kanceláři. Analyzovala nejodolnější případy a pracovala s nejvýznamnějšími jmény, díky nimž se zaslouženě proslavila po celém světě.

Osudové setkání

Zdroj: Getty Images

Na jedné ze světských večírků se objevila krásná Amal. Pak se agent naklonil k herci a řekl: „Tato holka se určitě stane tvou ženou.“ Slova byla prorocká.

Posvátné „Ano“

Zdroj: Getty Images

V roce 2014 herec připravil romantickou večeři a zavolal Amal do svého domova. Když milenci dojedli, holka se dobrovolně přihlásila na pomoc s mytím nádobí a šla do kuchyně.

Poté herec požádal krásu, aby nahlédla do komody, v níž Amal objevil prsten. Jak se očekávalo, herec klesl na jedno koleno a řekl: „Bez tebe si svůj život neumím představit…“.

Manželka bez vady

Zdroj: Getty Images

Amal však prsten odmítl přijmout, ale ne proto, že nebyla připravena. Dívka řekla, že jako právnička, která hájí práva lidí, si nemůže dovolit nosit šperky za 750 tisíc dolarů. Herec byl znovu přesvědčen o správnosti svého výběru.

– Je to úžasná osoba.“ Je starostlivá a nejchytřejší ze všech žen, které jsem kdy potkal, “- připustil Clooney jednou.

Mimochodem, slavný pár spolu žije 6 let a vychovává dvojčata – syna Alexandra a dceru Elly.

Zdroj: WomanHit.ru

Share