Psychologický test: Vybraná vámi sklenička odhalí váš postoj k životu

Zkušení psychologové již více než 70 let praktikují asociativní metody určování psychotypu. Zkuste a zjistíte svůj postoj k realitě.

Psychologický test: Vybraná vámi sklenička odhalí váš postoj k životu.

Je život komplikovaný? Vše záleží na vašem postoji k věcem.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Vyzkoušejte jednoduchý test a zjistěte, jak vnímáte události, které se ve vašem životě dějí.

Která sklenice na obrázku se vám nejvíce líbí?

Výsledky:

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Sklenička č. 1

Život vnímáte jako hru. Váš každý den je plný různých úkolů: odvést dítě do školky pěšky, když prší a při tom, aby zůstalo čisté nebo jak připravit několik jídel jen ze samotné kuřete.

Rádi si stanovujete velké cíle a úspěšně je dosahujete. Máte opravdovou radost z překročování překážek a řešení problémů. A čím obtížnější je překážka, tím větší potěšení máte.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Sklenička č. 2

Život je pro vás řetězcem vzorů. Vnímáte, co se děje, přes svazek příčiny a následku. Máte dobře vyvinuté logické myšlení, takže předem víte, jak různé události skončí.

Váš den je přísně regulován: každé akci je přidělen určitý čas a jasně sestavený plán, který netoleruje změny. Cítíte se pohodlně, když vše jde podle předem stanoveného plánu bez zbytečného stresu a překvapení. Vaším krédem je harmonie ve všem.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Sklenička č. 3

Jste osoba na dovolené a netolerujete úkoly, které mají určité rámce. Nejhorší pro vás je ocitnout se v beznadějné kleci omezení. Jste si jisti, že si musíte užít každý životní okamžik.

A přestože za oknem prší a nemáte náladu, počítač se rozbil a nemůžete dokončit důležitou zprávu – to vnímáte jako příležitost shromáždit své myšlenky a uvažovat jen o tom, co se děje venku se šálkem voňavého čaje.

Share