Psychologický test: vybraný klobouk vám řekne o vašich tajných touhách

To, co se skrývá, pozná naše podvědomí. Své tajné přání můžete zjistit právě teď provedením tohoto testu.

Psychologové často doporučují absolvovat různé psychologické testy, abyste se mohli lépe poznat. Dnes navrhujeme udělat test k určení vašich přání.

Zdroj:wildberries.by

K tomu musíte odhodit všechny zbytečné myšlenky a prostě si odpočinout. Nyní se podívejte na obrázek výše a vyberte si klobouk, který se vám líbí. Poté se podívejte na výsledky.

Klobouk číslo 1

Zdroj:wildberries.by

Sníte o dobré dovolené. Buď jste nikdy nebyli u moře, nebo jste nejeli na dovolenou velmi dlouhou dobu. Už dlouho toužite po nějakém letišti a užít si dovolenou.

Některé okolnosti vám však brání v uskutečnění vašeho snu. Není však nutné zoufat.

Pokud to tentokrát nefungovalo, neznamená to, že to příště nebude fungovat. Pokračujte doufat a dříve či později se vaše přání splní.

Klobouk číslo 2

Zdroj:wildberries.by

Jste zajímavý člověk s kreativním pruhem uvnitř. Celý život vás obklopovaly pochybnosti: šli jste touto cestou a co by se stalo, kdybyste jednou udělali všechno jinak.

Vaše tajná touha zůstala nezměněna: chcete se realizovat nejen jako člověk, ale také jako kreativní člověk.

Klobouk číslo 3

Zdroj:wildberries.by

Chtěli byste se vrátit do starých časů. Pokud jste osobou starší generace, znamená to, že nechcete stárnout, chcete čas zastavit.

Zrání je přirozený proces přírody a není třeba se ho bát ani stydět. Pokud jste osobou mladší generace, pak se chcete vrhnout zpět do bezstarostného dětství a skrýt se před všemi problémy.

Klobouk číslo 4

Zdroj:wildberries.by

Jste pragmatický člověk. A všechny vaše touhy jsou pozemské. Pokud něco chcete, pak je tato touha pravděpodobně nějakou hmotnou věcí, kterou potřebujete. Nebo nyní naléhavě potřebujete peníze a chtěli byste zvýšit své prostředky.

Klobouk číslo 5

Zdroj:wildberries.by

Sníš o lásce. Pokud jste nezadaní, pak sníte o tom, že si najdete životního partnera.

Pokud jste ve vztahu, chtěli byste vrátit své staré pocity, znovu se cítit požadovaní a milovaní. Váš partner vám teď možná tyto emoce nedává.

Klobouk číslo 6

Zdroj:wildberries.by

Vaším tajným přáním je kariérní úspěch. Ale ne nutně tak. Možná byste jen chtěli najít dobrou práci s dobrým týmem a vedoucím.

Nebo byste možná chtěli postoupit na kariérním žebříčku, ale je to pro vás obtížné.

Share