Psychologický test, výsledek kterého Vás překvapí: Která žena má v náručí cizí dítě

Abychom lépe porozuměli sobě, nabízíme vám osobní test. Za několik vteřin dá se popsat charakterové vlastnosti a touhy člověka. Tyto testy popisují způsob myšlení a komunikace člověka s ostatními.

Podívejte se na fotografii níže a vyberte ženu, o které si myslíte, že drží cizí dítě. Odpovědi jsou níže.

Zdroj: coma.in.ua

Žena №1
Každý vás popisuje jako skromného člověka. Jste skvělý posluchač, se kterým můžete beze obav sdílet problémy a prožitky. Ve skutečnosti máte hodně trpělivosti, takže máte spoustu přátel.

V práci: jste respektováni za svou zodpovědnost, protože vždy vše ukončíte. Zřídka klepete o druhých a neradi manipulujete s ostatními. Nejlepší pro vás je pracovat samostatně v klidu.
V lásce: I když je trpělivý člověk, lásky se to nevztahuje. Vždy se snažíte prozradit ostatním o svých pocitech co nejdříve, takže často je vyděsíte. Důvěřovat by měli pouze těm, kdo si to skutečně zaslouží.

Žena № 2
Přestože jste společenský člověk, někdy chcete být sami se svými myšlenkami. Životně potřebujete osobní prostor, ve kterém můžete přemýšlet o svém vlastním smyslu v životě. Nemáte mnoho kamarádů, ale s vyvolenými jste velmi věrní a oddaní.

V práci: máte rádi složité úkoly, protože jednoduchá rutina vás zblázňuje. Vždy máte spoustu nových kreativních nápadů, které chtějí ven.
V lásce: uděláte vše pro to, aby byla vaše druhá polovička šťastná. Proto, pokud se váš partner najednou rozhodne rozvést, budete potřebovat hodně času a úsilí, abyste se zotavili.

Žena № 3
Jste člověk, který má klidný charakter. Jste velmi rádi komunikujete a máte mnoho přátel.

V práci: jste přátelští a zajímaví, plní nadšení. Budete tedy vyhovovat těm profesím, ve kterých potřebujete neustálý kontakt s lidmi.
V lásce: na svého partnera máte vždy vysoké nároky. Kritický přístup k okolním lidem vám brání v budování pevných a trvalých vztahů. Pochopte, že na světě nejsou žádní dokonalí lidé, a někdo se také musí vyrovnat se vašimi nedostatky.

Share