Psychologický test: Zvolená vámi skříňka prozradí, co se stydíte přiznat sám sobě

Co se snažíte skrýt i sami před sebou? Psychologové připravili speciální test.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Psychologický test: Zvolená vámi skříňka prozradí, co se stydíte přiznat sám sobě

Zdroj:moscow.sm-news.ru

První skříňka

Obecně se vám v životě daří dobře. Chováte se důstojně, pokud je to nutné, chráníte se. Ale v minulosti jste několikrát vážně urazili některé lidi.

Neudělali jste to záměrně. Je to jen tím, že vaše emocionalita překročila hranice. A stalo se to nejhorší. Nejprve jste se styděli přiznat si to sami.

Nyní stále více přemýšlíte o nutnosti omluvit se těmto lidem, pokud je to stále možné. Když máte špatnou náladu, vzpomínky na tyto události se na vás valí s novou sílou.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Druhá skříňka

Nic před sebou neskrýváte. Ale vždy jste věděli, že si zasloužíte to nejlepší. Proto dáváte své zájmy nad vše ostatní. Lidé kolem vás někdy obviňují, že jste sobečtí.

Mají pocit, že zapomínáte na pohodlí a klid ostatních lidí. A nejhorší je to, že vás to vůbec netrápí. Někdy se divíte, že jste zašli příliš daleko.

Rychle přijdete na to, že ne, děláte všechno správně. Takže pocit hanby vás obecně navštěvuje jen zřídka.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Třetí skříňka

Můžete mluvit hodně a krásně. Sami dobře víte, že jste vynikající řečník. Nestojí vás nic, abyste přesvědčili všechny kolem sebe, že máte pravdu.

Někdy dokonce použijete tuto dovednost pro manipulaci, ale nechcete si ji připustit. Ano, jste zkušený stratég, který používá různé návrhy. Tím nechceme říci, že se za to velmi stydíte.

Naopak, jste dokonce hrdí na tuto svou dovednost. A co je nejdůležitější, nezneužívejte důvěru a lásku blízkých.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Čtvrtá krabice

Máte rádi odpočinek a pohodlí. Někdy se stydíte přiznat známým, že rádi sedíte na gauči a neděláte nic. Někdo by to mohl nazvat leností, ale raději si to považujete za relaxaci.

Pomáhá to k vašemu zotavení, stejně jako elementární relaxace před obrazovkou televizoru nebo počítače. Opravdu zde není nic špatného, pokud budete později opět plní energie.

Hlavní věc je mít určitý rámec ve všech ohledech a zbytek není tak důležitý. Vy sami určujete priority v životě.

PSALI JSME: KRÁTKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: JAKÉ POHLAVÍ MÁ VÁŠ MOZEK

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRANÉ DVEŘE ODHALÍ VÁŠ PSYCHOLOGICKÝ VĚK

Share