Žena žila s mužem dvanáct let: Ale doslova 15 minut po svatbě nevěsta opustila svět

Obyvatel Dánska se oženil se svou milovanou, se kterou žil více než deset let. Ale po přísaze věrnosti nevěsta zemřela.

Schaff Prabatani se během studentských let setkal s Lou Simonsou. Jejich manželský svazek byl dokonalý.

„Lou byla vždy velmi vtipná, takže jsme se spolu nikdy nenudili,“ řekl Schaff. Díky mírné povaze ženy nikdy v rodině nedošlo ke konfliktům.

Pár začal žít společně krátce poté, co se setkal.

Zdroj: goodhouse.ru

Lou a Schaff měli dvě dcery a byla rodina šťastná. Před dvěma lety, v listopadu 2018, pár oslavil 10. výročí svatby. Ale oficiální manželé se z nich nikdy nestali.

„Věděl jsem, že pro Lou to není jen razítko v pasu, takže jsem chtěl ten okamžik udělat dokonalým a stále ho odkládal,“ říká vdovec.

Zdroj: goodhouse.ru

Ale v zimě roku 2019 se ukázalo, že Lou je nevyléčitelně nemocná. Nejprve ji neustále bolela hlava. Poté šla do nemocnice a zjistila diagnózu – rakovinu mozku.

Zrak se začal prudce zhoršovat a žena brzy přestala skoro vstávat z postele. Pak se manžel rozhodl, že už nebude svatbu odkládat, a v létě roku 2019 se vzali.

„Ležela na nemocniční posteli, mačkala mi ruku a doslova o 15 minut později opustila svět. Nevím, jak vysvětlit své pocity,“ říká vdovec.

Zdroj: goodhouse.ru

Aby uctil památku své manželky, založil muž miniknihovnu. Podle něj jeho žena milovala čtení a snila o tom, že všichni kolem ní sdílejí její vášeň.

„Naše dcery také rádi čtou a náš dům je plný knih! Malá knihovna je dokonalým způsobem, jak uctít památku manželky. Nyní bude žít navždy pro všechny,“ tvrdí muž.

Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: MANŽEL OPUSTIL TUTO ŽENU HNED PO SVATBĚ KVŮLI SVÉ MATCE

PŘIPOMÍNÁME: NOVÝ POŘÁD SVATBA NA PRVNÍ POHLED: DRUHÝ PAR SE POTKAL POPRVÉ NA SVÉ SVATBĚ. ODBORNICI SI JSOU JISTÉ, ŽE MANŽELSTVÍ OPRAVDU VYJDE

Share