Matka natočila srdceryvný vzkaz novorozenému synovi: Ale potom ho dala k adopci

Hannah Mongie z amerického státu Utah zveřejnila neobvyklé a velmi dojemné video, ve kterém oslovila svého syna, který byl ihned po narození předán jiné rodině.

Zdroj: lemurov.net

Hannah otěhotněla ve věku 18 let. Zpočátku byli manželé se zprávami spokojeni, ale později si uvědomili, že nemohou vychovat dítě.

A pak se mladí lidé společně rozhodli použít otevřenou adopce, která je v USA populární.

Na speciální seznamovací stránce pro biologické a adoptivní rodiče našla Hannah vhodnou rodinu – Emily a Brad Marsha. Pár již vychoval jedno dítě a na dívku udělal dobrý dojem.

Zdroj: lemurov.net

Po dobu 12 týdnů těhotná matka poprvé uslyšela tlukot budoucího dítěte a nahrála zvukový záznam pro svého přítele.

Ale o dva měsíce poté se stalo něco strašného – dvacetiletý Kaden Whitney náhle zemřel na zástavu srdce ve spánku. Hannah ztratila svého milovaného a zůstala sama.

Kromě toho, se dívka musela připravit na porod.

Zdroj: lemurov.net

Matka si uvědomila, že její nenarozený syn je vše, co má z minulosti. Tato myšlenka ji pronásledovala.

Dívka začala přemýšlet o dítěte a jeho výchově. Všechny pokusy o tom mluvit se svými blízkými skončily spory a konflikty.

Dívčí otec tvrdil, že dítě má všechna práva být šťastné, vyrůstat v pečující rodině a probudit se v kolébce a vidět dva rodiče najednou.

Tyto myšlenky byly pro těhotnou Hannu nesnesitelné, ale jednoho dne se probudila a cítila se úplně klidná, nakonec rozhodla, že adopce je jediné správné rozhodnutí.

Taggart se narodil 20. března 2016. Hannah poprvé vzala svého syna do náručí. Adoptivní rodiče dali dívce 48 hodin, aby mohla být s dítětem sama.

Potom biologická matka předala chlapce pěstounským rodičům: tento okamžik se stal důvodem, proč Hana a Emily pláčou: dvě matky nedokázaly udržet své emoce.

Zdroj: lemurov.net

O několik měsíců později začala Hannah navštěvovat rodinu, kde rostl její syn.

To je možné podle pravidel přímé adopce: biologická matka má právo vidět dítě bez zábran.

O videu, které Taggovi jeho pravá maminka natočila, Emily nevěděla. Video se okamžitě stalo populárním na internetu.

Share