„Muže přitahujeme a ženy na nás zírají“: Dcera a matka za plastiky utratily už 2 miliony

38letá Georgina Clarke dovolila své dceři Kayle Morrisové opustit školu a stát se striptérkou, když jí bylo jen 17 let. Nyní má Kayla 20 let a ona a její matka jsou závislé na plastických operacích. Ženy chtějí vypadat jako britská televizní hvězda Katie Price.

Za plastiky utratily už 2 miliony. Dcera tancuje ve striptýzovém klubu a šechny procedury platí Kayle její chlebodárce, postarší muž, který si ji vydržuje.

Zdroj: bigpicture.ru

Georgina Clarke říká, že byla šťastná, když jí Kayla řekla, že chce podstoupit zvětšení poprsí a plastickou chirurgii. „Chtěla jsem, aby byla taková,“ přiznává pyšná matka.

Zdroj: bigpicture.ru

„Mám štěstí, že mám dceru jako Kayla, protože mi platí operaci. Nemám obavy z jejího striptýzu nebo rande. “ řekla vykutálená matka.

Maminka a dcera již utrácejí 5 000 liber ročně na opalování, injekce botoxu, permanentní make-up, bělení zubů a prodlužování vlasů. I když již utratili přes 50 000 liber, nezastaví se v tom.

Ženy plánují operaci nosu, další injekce rtů.

„Máma je moje nejlepší přítelkyně. Ráda platím za její operace a přibližuji se k našemu snu stát se jako Katie Price. Líbí se mi, jak teď vypadáme,“ uvedla Kayla Morris.

„Když jdeme po ulici, všichni se otočí a mluví o našich velkých rtech. Muže přitahujeme a ženy na nás zírají. Chceme velká prsa, velký zadek a chceme být jako Barbie. “ dodala Kayla.

Zdroj: bigpicture.ru

„Starala jsem se o čtyři děti, chtěla jsem být normální matkou. Nedbala jsem se o svůj vzhled. Měla jsem vybledlé vlasy. Byl jsem plachá a necítila jsem se nijak zvláštně.“ říká paní Clarke

Zdroj: bigpicture.ru

Na této fotografii drží Georgina Kaylu krátce po jejím narození.

Zdroj: bigpicture.ru

Zdroj: bigpicture.ru

Všechno se změnilo, když Georgina uviděla v časopise fotku Katie Price.

„Okamžitě jsem se do ní zamilovala. Líbilo se mi, jak vypadala.“ říká Georgina.

Zdroj: bigpicture.ru

Kayla vyrůstala jako dítě, ale pak začala se svou matkou sledovat televizní pořad Katie Price a její život se dramaticky změnil.

Ve věku 11 let se Kayla zamilovala do Katie Price natolik, že své matce řekla, že si chce zvětšit prsa, jakmile dosáhne 18 let.

Zdroj: bigpicture.ru

Katie Price, známá také pod pseudonymem Jordan, je britská zpěvačka, televizní moderátorka, herečka a modelka.

Zdroj: bigpicture.ru

Maminka a dcera sní o několika dalších operacích, aby byly jako jejich idolka.

Zdroj: bigpicture.ru

V blízké budoucnosti chce Kayla změnit tvar nosu, ještě více zvětšit prsa a rty.

Zdroj: bigpicture.ru

Zdroj: bigpicture.ru

Zdroj: bigpicture.ru

„Mám štěstí, že mám dceru, která mi platí za operace. Splnila všechny mé sny.“ tvrdí Georgina.

Zdroj: bigpicture.ru

Kayla dodává: „Nyní vypadáme přesně tak, jak chceme.“

Share