Rozkošný příběh kočky a mladého jelena nasbíral dvacet milionů zhlédnutí: Je to velmi roztomilé

Video láskyplných vztahů se rozšířilo na sociálních sítích z velmi pochopitelného důvodu – rozesměje vás

 

Zdroj: Goodhouse.ru

 

Rodina Blairů ze Spojených států loni v říjnu zachránila malého jelena, a protože nenalezla jeho matku, rozhodla se ho ponechat. Kromě nového mazlíčka, který dostal jméno Dotty, žije v soukromém domě také pět psů a někteří z nich byli k mladému jelenovi velmi přátelští.

 

Zvědavé skvrnité dítě strkalo nos do všeho, co mu připadalo zajímavě – a dokonce i do úst psů. Ale ty jen jej olízli spět jenom jemně olízli.

 

Zdroj: Goodhouse.ru

 

Postupem času se Dotty s domem tak seznámil, že s lehkostí začal stoupat po schodech. Vyrostl sladký a plný lásky, pozoruhodně přístupný učit se nové věci. Štíhlé zvíře s dlouhýma nohama se uchýlilo k volání hostitelky a s radostí zvedlo hlavu, aby jej bylo možné pohladit. Dokonce s potěšením zavřel oči.

Zdroj: Goodhouse.ru

 

Jelen zesílil a stal se skutečným krasavcem, ale jeho postava zůstala stejná: Dotty byl velmi přátelský a rád poznával svět. Když se tedy na jaře na dvoře najednou objevilo nové zvíře, pokusil se ho poznat. A udělal to jediným způsobem, který věděl – přitiskl se k němu.

 

Ale černobílá toulavá kočka, která si oblíbila verandu rodiny Blairových jako místo k odpočinku, na to nebyla připravena. Do jeho osobního prostoru vtrhlo něco velkého a páchnoucího trávou! Takovou drzost nedokázal odpustit. Je zcela přirozené, že se dravec pokusil bránit a udeřil jelena tlapou.

Dotty couvl a nechal cizince chvíli na pokoji, ale zvítězila jeho přirozená zvědavost. A když se kočka začala objevovat na verandě častěji, tak si zvykl a klidně vydržela, že do něj šťouchal mladý jelen, což prokázalo mírumilovný přístup a touhu si hrát.

 

A po několika dalších týdnech si uvědomila, že toto hnědé, velké a roztomilé nedorozumění lze použít pro jeho dobro – například pomoc pri koupání v chladných dnech.

 

https://www.tiktok.com/@cortblair07/video/6800840263120997637

 

Necelých pár měsíců po prvním neúspěšném seznámení se černobílý host stal tak povzbudivým, že dokonce přišel do Dotty a žačal jej hladit. Ale protože jelen nemá ruce, a dokonce ani tlapky, kočka našla způsob, jak dostat to, co chtěla, svým vlastním způsobem: tře si temeno hlavy o bradu svého přítele a ona si to také užívá – nový přítel se ukázal jako velmi příjemný v komunikaci, když dokázal porazit přirozenou nedůvěru.

 

https://www.tiktok.com/@cortblair07/video/6832631206174051590

 

https://www.tiktok.com/@cortblair07/video/6800840263120997637

 

Share