Muž nechal na měsíc svého psa přítelkyni, která ho téměř nekrmila: Zvíře to nemohlo vydržet

16. srpna byla obyvatelka amerického města Lawrence, jménem Elizabeth Lena James, zatčena poté, co aktivisté za práva zvířat nalezli vychrtlé 16měsíční štěně jménem Champ. Pes byl tak vyčerpaný, že nemohl to vydržet.

Třicetiletá žena přivedla svého psa do takového stavu z pomsty svému bývalému partnerovi, který ji před několika týdny opustil. Když ten chlap po hádce odešel, dívka se rozhodla, že se mu pomstí.

Zdroj: prostolike.net

Přivázala zvíře na zahradě ke stromu a jednoduše přestala ho krmit. Chudák Champ neměl střechu nad hlavou a nemohl se schovat před sluncem. Na těle se mu objevili červi, kteří hlodali bezbranné štěně naživu.

Podle zatčené ženy to trvalo asi měsíc. Zároveň měla žena další dva psy, o které se dobře starala.

Zdroj: prostolike.net

Sousedovi chlapci našli psa náhodou. Pak řekli rodičům, co viděli, a zavolali policii. Místní policista ženu okamžitě zatkl. Hrozí jí až 3 měsíce vězení a vysoká pokuta.

Zdroj: prostolike.net

A Champ nyní prochází rehabilitací v jednom ze zdravotnických středisek organizace pro záchranu psů. Když dorazil, pes vážil pouze 50 liber (22 kg) namísto 110 liber.

Navíc měl Champ těžkou anémii. Nyní dostává pes dobrou výživu a péči, ale je stále tak slabý, že může jen několik sekund stát na nohou.

Zdroj: prostolike.net

Dobrovolníci ho nosí na trávník v náručí, aby mohl ležet na trávě.

Zdroj: prostolike.net

Doufáme, že trápení mladého Champa skončilo a až se uzdraví, bude žít v milující rodině.

PSALI JSME: „NEMĚLA TAM ŽÁDNÉ JÍDLO ANI VODU“: PO PŘESTĚHOVÁNÍ DO JINÉHO MĚSTA MAJITELÉ NECHALI TĚHOTNOU FENKU NA ZAHRADĚ

Share