„Salsa, která rozhodně nikoho nenechá lhostejným“: Tito mladí lidé dokázali, že tento taneční směr je neobvykle krásný a smyslný

Dnes existuje obrovské množství tanečních stylů, ale jedním z nejpopulárnějších je salsa. Salsa je jedinečný tanec, který se každý může určitě naučit. Tento směr byl založen na Kubě, ale je nyní populární po celém světě.

.

Tento latinskoamerický tanec zahrnuje sklony, vášnivé pa, energická hnutí. Díky salsě se můžete nejen rychle zbavit negativních emocí, ale také udržet své tělo v perfektním stavu.

.

Výrazným rysem tohoto tanečního směru od ostatních je rychlé tempo. Všimněte si, že salsa může být rychle zvládnuta pouze párem, mezi kterým existuje úplné vzájemné porozumění a důvěra.

.

Pouze pokud bude mezi tanečníky plný kontakt, bude možné demonstrovat salsu co nejpřesněji. Proto tento tanec často provádí páry.

.

Během salsy by dívka měla prokázat svou plasticitu a milost, zatímco muž by měl vést pár výhradně.

Kubánci dospěli k závěru, že jejich tanec byl pro Evropany tak přitažlivý, protože je to salsa, která vám umožní plně uniknout z naléhavých problémů, uvolnit se a získat skutečnou radost ze života.

,

V dnešním článku bychom vám rádi ukázali video, které zachycuje pár účinkujících salsy. Tito mladí lidé dokázali znovu dokázat, že tento taneční směr je neobvykle krásný a smyslný.

Chcete-li ocenit výkon tohoto tanečního páru, podívejte se na video níže. Taková salsa vás určitě nabije mimořádně dobrou náladou.

Share